Douglas.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Drony.net?

zniżka na Drony.net

Rabat na zdalnie sterowane gadżety z kamerą na Drony.net

Witryna Drony.net zajmuje się sprzedażą quadrocopterów w formie zabawkowej, rekreacyjnej, zaawansowanej oraz profesjonalnej. Produkty te umożliwiają filmowanie i robienie niezwykłych zdjęć z lotu ptaka. Oferta posiada także zdalnie sterowane czołgi z kamerą oraz symulatory lotu.
 • Wszystkie produkty z katalogu

  2,50% CashCoins

Dodatkowe informacjesluit

  • Cashback z Drony.net zostanie przyznany za rzeczywiście dokonane i zarejestrowane zakupy, które zostały zrobione bezpośrednio w sklepie internetowym, bez odwiedzania w międzyczasie innych witryn internetowych a także bez ewentualnego kontaktu telefonicznego z Drony.net.
  • Cashback zostaje obliczony na podstawie kwoty zakupy, nie uwzględniając podatku VAT oraz innych dodatowych kosztów, takich jak koszty wysyłki, koszty rezerwacyjne lub administracyjne.
  • Dokonane zakupy powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu 48 godzin, w drodze wyjątku, w niektórych przypadkach może to potrwać dłużej. Termin akceptacji dokonanych zakupów przez sklep internetowy to od 2 tygodni do kilku miesięcy.
  • Nawet jeżeli 99% dokonanych zakupów zostaje poprawnie zarejestrowanych, może się zdarzyć, że proces rejestracji nie przebiegł pomyślnie. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, prosimy o zgłoszenie niezarejestrowanego zakupu w terminie do 30 dni od daty dokonanego zakupu. Zakupy, które nie mieszczą się w tym terminie, nie będą brane pod uwagę.

Zobacz inne promocje

Kupon rabatowy 5% na cały asortyment w MyKitchen.pl!

Kupon rabatowy uprawnia do otrzymania 5% zniżki na cały asortyment MyKitchen.pl przy min. zamówieniu 200 PLN.
Oferta ważna do: 30-11-2014

15% rabatu na produkty marki BullBoxer na Butyk.pl

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 15% zniżki na wszystkie produkty modnej marki BullBoxer na Butyk.pl. Rabat nie łączy się z innymi promocjami a kod może być wykorzystany tylko raz
Oferta ważna do: 26-10-2014

Kod rabatowy -20% na kolekcję dziecięcą w Answear.com!

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania -20% rabatu na kolekcję dziecięcą na Answear.com.
Oferta ważna do: 24-10-2014

Odbierz 40 PLN rabatu na Douglas.pl!

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 40 PLN rabatu na zakupy na Douglas.pl. Dodatkowo 3 próbki GRATIS oraz bezpłatna przesyłka od 199 PLN. Oferta ważna tylko na douglas.pl przy zamówieniach od 280 zł. Rabat nie obowiązuje przy zakupie produktów marek Sensai, MAC, Bobbi Brown, Philips oraz kategorii SALE.
Oferta ważna do: 26-10-2014

Odbierz 15 PLN na pierwsze zakupy w Plebis.eu!

Skorzystaj z kodu rabatowego aby otrzymać 15 PLN rabatu na pierwsze zakupy w sklepie Plebis.eu.
Oferta ważna do: 31-12-2014

Drony.net Opinii(e)

Brak opinii klientów.

  

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowy Cashback!

visit register
 

OFERTA SPECJALNA

Sprawdź nowe promocje w Orange +do 50,00 CashCoins
Zalando