Groupon
Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od TaniaKsiążka.pl?

zniżka na TaniaKsiążka.pl

Książki i podręczniki z rabatem w księgarni internetowej TaniaKsiążka.pl

Księgarnia internetowa TaniaKsiążka.pl posiada w swojej ofercie ponad 60 000 tytułów książek i podręczników w przystępnych cenach. W ofercie można również znaleźć audiobooki, gry edukacujne i towarzyskie, artykuły papiernicze, zabawki, płyty CD i filmy DVD.
 • Książki, audiobooki, zabawki, CD, DVD

  4,50% CashCoins
 • Podręczniki

  2,50% CashCoins

Dodatkowe informacjesluit

  • Cashback z TaniaKsiążka.pl zostanie przyznany za rzeczywiście dokonane i zarejestrowane zakupy, które zostały zrobione bezpośrednio w sklepie internetowym, bez odwiedzania w międzyczasie innych witryn internetowych a także bez ewentualnego kontaktu telefonicznego z TaniaKsiążka.pl.
  • Cashback zostaje obliczony na podstawie kwoty zakupy, nie uwzględniając podatku VAT oraz innych dodatowych kosztów, takich jak koszty wysyłki, koszty rezerwacyjne lub administracyjne.
  • Dokonane zakupy powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu 48 godzin, w drodze wyjątku, w niektórych przypadkach może to potrwać dłużej. Termin akceptacji dokonanych zakupów przez sklep internetowy to od 2 tygodni do kilku miesięcy.
  • Nawet jeżeli 99% dokonanych zakupów zostaje poprawnie zarejestrowanych, może się zdarzyć, że proces rejestracji nie przebiegł pomyślnie. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, prosimy o zgłoszenie niezarejestrowanego zakupu w terminie do 30 dni od daty dokonanego zakupu. Zakupy, które nie mieszczą się w tym terminie, nie będą brane pod uwagę.

Zobacz inne promocje

Odbierz 10% zniżki na nową kolekcję na e-aligator.pl!

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 10% zniżki na zakup obuwia i akcesoriów z nowej kolekcji Jesień/Zima. Rabat nie łączy się z innymi promocjami a kod może być wykorzystany tylko raz.
Oferta ważna do: 07-09-2014

Kupon rabatowy 30 PLN na Sephora.pl!

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 30 PLN zniżki na zakupy za minimalną kwotę 200 PLN na Sephora.pl.
Oferta ważna do: 07-09-2014

20 PLN rabatu na produkty z kategorii Bezpieczeństwo w Pinkorblue.pl!

Kod rabatowy upoważnia do otrzymania 20 PLN rabatu na zakup produktów z kategorii Bezpieczeństwo na Pinkorblue.pl. Minimalna wartość zamówienia to 200 PLN.
Oferta ważna do: 07-09-2014

Kupon rabatowy 50 PLN na zakupy od 300 PLN w ZłoteWyprzedaże.pl!

Skorzystaj z kodu rabatowego i oszczędź 50 PLN na zakupach za min. 300 PLN w ZłoteWyprzedaże.pl!
Oferta ważna do: 31-08-2014

10% rabatu na zakupy w AvantiSklep.com

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 10% zniżki na zakupy w AvantiSklep.com. Rabat nie łączy się z innymi promocjami a kod może być wykorzystany tylko raz.
Oferta ważna do: 31-08-2014

TaniaKsiążka.pl Opinii(e)

Brak opinii klientów.

  

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowy Cashback!

visit register
 

OFERTA SPECJALNA

Obudź zmysły z bielizną Miriale Secret od Provea!
Westwing