Citi Bank- karty kredytowe
Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od TaniaKsiążka.pl?

zniżka na TaniaKsiążka.pl

Książki i podręczniki z rabatem w księgarni internetowej TaniaKsiążka.pl

Księgarnia internetowa TaniaKsiążka.pl posiada w swojej ofercie ponad 60 000 tytułów książek i podręczników w przystępnych cenach. W ofercie można również znaleźć audiobooki, gry edukacujne i towarzyskie, artykuły papiernicze, zabawki, płyty CD i filmy DVD.
 • Książki, audiobooki, zabawki, CD, DVD

  4,50% CashCoins
 • Podręczniki

  2,50% CashCoins

Dodatkowe informacjesluit

  • Cashback z TaniaKsiążka.pl zostanie przyznany za rzeczywiście dokonane i zarejestrowane zakupy, które zostały zrobione bezpośrednio w sklepie internetowym, bez odwiedzania w międzyczasie innych witryn internetowych a także bez ewentualnego kontaktu telefonicznego z TaniaKsiążka.pl.
  • Cashback zostaje obliczony na podstawie kwoty zakupy, nie uwzględniając podatku VAT oraz innych dodatowych kosztów, takich jak koszty wysyłki, koszty rezerwacyjne lub administracyjne.
  • Dokonane zakupy powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu 48 godzin, w drodze wyjątku, w niektórych przypadkach może to potrwać dłużej. Termin akceptacji dokonanych zakupów przez sklep internetowy to od 2 tygodni do kilku miesięcy.
  • Nawet jeżeli 99% dokonanych zakupów zostaje poprawnie zarejestrowanych, może się zdarzyć, że proces rejestracji nie przebiegł pomyślnie. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, prosimy o zgłoszenie niezarejestrowanego zakupu w terminie do 30 dni od daty dokonanego zakupu. Zakupy, które nie mieszczą się w tym terminie, nie będą brane pod uwagę.

Zobacz inne promocje

Odbierz 15 PLN na pierwsze zakupy w Plebis.eu!

Skorzystaj z kodu rabatowego aby otrzymać 15 PLN rabatu na pierwsze zakupy w sklepie Plebis.eu.
Oferta ważna do: 31-12-2014

Kupon promocyjny -20% na ubezpieczenie samochodu AC/OC w AXA Direct!

Kod rabatowy uprawnia do otrzymania 20% zniżki na wykupienie ubezpieczenia AC/OC w AXA Direct.
Oferta ważna do: 30-11-2014

Rabat 8% na produkty NIKE na KajaSport.pl

Pobierz kod rabatowy na produkty NIKE w KajaSport.pl. Rabat nie łączy się z innymi promocjami a kod może być wykorzystany tylko raz
Oferta ważna do: 31-12-2014

Tylko teraz 20% zniżki na zapachy oraz zestawy świąteczne na Sephora.pl

Już teraz pomyśl o Świątecznych prezentach i skorzystaj ze zniżki na Sephora.pl. Tylko teraz 20% zniżki na zapachy oraz zestawy świąteczne (bez palet).
Oferta ważna do: 07-12-2014

10% na wszystkie sukienki na Rahi.pl

Szukasz wyjątkowej sukienki na Andrzejki. Skorzystaj z 10% kuponu rabatowego Rahi.pl.Rabat nie łączy się z innymi promocjami a kod może być wykorzystany tylko raz.
Oferta ważna do: 30-11-2014

TaniaKsiążka.pl Opinii(e)

Aleksandra Wejman  | 09/11/14   22:15:30 | Opinia o sklepie :
Tania książka jest jednym z liderów w Polsce, specjalizującym się w sprzedaży produków kultury i wiedzy z kategorii: książki, muzyka, film, gry i programy multimedialne, Sklep oferuje wiele tytułów fantastycznych książek.

  

Zobacz wszystkie opinie

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowy Cashback!

visit register
 

OFERTA SPECJALNA

Odbierz aż 96,00 CashCoins w PlayMillion!
Plus