ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Dla Milusińskich
29/05/2018

 

 

Dzień Dziecka to zdecydowanie jeden z ulubionych dni w roku wszystkich dzieciaków.

Dla najmłodszych zapewne ma w sobie coś z magii dnia Świętego Mikołaja i świąt. Oto w środku roku to oni są w centrum zainteresowania, to ich święto i nawet dostają prezenty. Dzieci to nasze oczka w głowie każdego dnia roku i rozpieszczamy je zdecydowanie częściej niż tylko w jeden dzień. Jednak Dzień Dziecka to wspaniała okazja, żeby zaplanować ze swoim dzieckiem coś wyjątkowego, coś na co zwykle nie mamy czasu. Nie musi to być droga wycieczka do Disneylandu, chociaż oczy niejednego małolata zaświeciłyby się na wiadomość o takich planach. Wypad do kina, szalony dzień w pobliskim aquaparku lub wspólnie jedzona pizza na kolację będą równie bezcenne, co najdroższy prezent.

 

Jeśli panuje u Was zwyczaj obdarowywania dzieci w Dzień Dziecka, w sklepach znajdziecie przeróżne pomysły na prezenty.

Ulubieńcem wśród sklepów z dziecięcym asortymentem jest Smyk. Od ubranek dla bobasów, poprzez modę dla kilkuletnich dzieci aż po najróżniejsze zabawki - asortyment Smyka jest olbrzymi, więc nie opuścicie sklepu z pustym koszykiem. Sezon wakacyjny niebawem się rozpocznie, dlatego zachęcamy do zwrócenia uwagi na zabawki ogrodowe i plażowe. Własny zamek wśród kwiatów w ogrodzie? Tak właśnie spełniają się marzenia dzieci.

 

 

Ciekawym sklepem, który jest nowością na naszej stronie, jest sklep Brykacze.pl. Pod tą wdzięczną nazwą kryje się cała masa wspaniałych zabawek zarówno ogrodowych, jak i do domu. Baseniki, zjeżdżalnie, domki, huśtawki i oryginalne drewniane zabawki to tylko niektóre kategorie, jakie znajdziecie w Brykacze.pl. Z pewnością niejedna mała księżniczka aż podskoczy na widok produktów oferowanych przez sklep. 

 

 

 

Mamy nadzieję, że spędzicie cudowny Dzień Dziecka ze swoimi pociechami! Życzymy Wam dużo radości, śmiechu i szalonej zabawy.

 

 

 

 

 

   
Close
3,50% CashCoins
Wyprzedaż do -70% w Top Secret
Kod:
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
visit register click click