Pamiętaj o Dniu Kobiet!
03/03/2017

Wkrótce będziemy obchodzić Dzień Kobiet! Kobiety trzeba rozpieszczać cały rok, to wiadoma rzecz, ale tego jednego dnia warto zadbać o nie w szczególoności. Zaskocz swoją żonę, przyjaciółkę, babcię lub sąsiadkę miłą niespodzianką, aby 8. marca mogła poczuć się wyjątkowo. 

Kobiety odgrywają olbrzymią rolę w życiu mężczyzny lub chłopaka - pierwszą kobietą, którą poznaje jest przecież Mama! To ona dba o niego od pierwszego dnia życia i uczy go poznawać świat. Równie ważne są babcie i siostry oraz bliskie kuzynki, dzięki którym każdy chłopiec ma możliwość popatrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. Z biegiem lat w życiu każdego młodego mężczyzny pojawia się coraz wiecej kobiet - koleżanki ze szkoły, pierwsze miłości, kumpele ze studiów i z pracy... To one zauważą nową koszulę, źle dobrany krawat do koszuli i to one w ciągu sekundy rozpoznają, że ich kolega zmienił perfumy. Każdego dnia na swojej drodze mężczyźni spotykają setki kobiet, ale garstka z nich odgrywa w ich życiu jakąś rolę. I to właśnie tej garstce warto z okazji Dnia Kobiet przypomnieć, jak są ważne! 

 

 

Podobno kobiety kochają diamenty, jednak przypuszczamy, że większość z nich ucieszy się również ze znacznie skromniejszego prezentu. Nowa torebka, elegancki portfel, pachnąca świeca lub drobiazg dekoracyjny do domu zostaną równie entuzjastycznie przyjęte. W Wittchen znajdziecie specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet, a Pakamera przygotowała z tej okazji przeceny! Sprawdźcie oferty obu sklepów, a przekonacie się, że znajdziecie setki drobiazgów, które ucieszą każdą kobietę.

 

 

Jeśli znacie preferencje swojej Kobiety, możecie obdarować ją nowymi perfumami lub zestawem kosmetyków. Najnowsze zapachy oraz klasyki znajdziecie oczywiście w SEPHORA. Każda miłośniczka pielęgnacji i nowinek makijażowych doceni kosmetyczny prezent. 

 

 

Do tradycyjnych podarunków na Dzień Kobiet należą oczywiście kwiaty! Nie może ich zabraknąć tego dnia. Jeśli chcesz obsypać kwiatami swoją babcię lub ciocię, która mieszka na drugim końcu Polski, skorzystaj z oferty kwiaciarni online. Wybrany przez Ciebie bukiet zostanie dostarczony pod wskazany adres.

 

 

Drodzy Panowie, jak chcecie zaskoczyć w tym roku swoją Kobietę?

   
  Elnino Parfum
visit register click click