ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Przygotuj się na Dzień Matki!
09/05/2018

26. maja - Dzień Matki. Dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli idealnego upominku dla swojej Mamy, przygotowaliśmy kilka propozycji.

 

Mama to dla każdego najważniejsza osoba na świecie. To ona pierwsza trzymała nas w ramionach, utulała do snu i pocieszała, kiedy obiliśmy sobie kolano na rowerze. Mama ocierała łzy, kiedy ktoś złamał nam serce i gotowała gorące zupy, kiedy z gorączką leżeliśmy w łóżku. Kiedy już doroślimy, trzyma kciuki za nasze plany i marzenia i zawsze chętnie zaprosi na niedzielny obiad i zajmie się wnukami, kiedy my mamy ochotę wyskoczyć do kina. W chaosie codzienności i wśród obowiązków łatwo zapomnieć o docenieniu jej wysiłków i o zwykłym "dziękuję".

Dzień Matki jest takim dniem, kiedy możemy podziękować Mamie za jej wkład w nasze życie i dać wyraz naszym uczuciom. Dla Mamy najcenniejszy będzie wspólnie spędzony czas i nasz uśmiech, ale jeśli mamy ochotę, możemy obdarować ją niewielkim prezentem. Każdy zna swoją Mamę najlepiej i wie, czego potrzebuje i co sprawi jej radość, ale niekiedy w głowie mamy pustkę i brakuje nam pomysłów na prezent. Dla tych, którzy szukają idealnego prezentu dla Mamy, przygotowaliśmy osobną zakładkę na Dzień Matki

Do 26. maja będziemy Was tam na bieżąco informować o aktualnych promocjach i rabatach z okazji Dnia Matki i prezentować Wam ciekawe naszym zdaniem pomysły na prezenty. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam znaleźć prezent dla Waszej Mamy i dzięki temu sprawicie jej dużą radość!

A wszystkim Mamom życzymy wspaniałego Dnia Matki, dużo miłości i zadowolenia w życiu.

 

 

   
Dodano przez Dominik Bak dnia 02-06-2018 o godzinie 05:59:02
Najlepszego
Close
1,35% CashCoins
Zapisz się do newslettera i badź na bieżaco z ofertami!
Kod:
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click