ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Dzień Zakochanych
10/02/2017

Każdy pretekst jest dobry, żeby podarować ukochanej osobie mały upominek, prawda? Szczególnie w Walentynki, które są przecież Dniem Zakochanych! 

Wiele par właśnie z okazji Walentynek znajduje chwilę na wspólne spędzenie czasu, co wcale nie oznacza, że przez pozostałe dni roku mniej się kochają. Wśród obowiązków i wielu codziennych spraw nie jest łatwo znaleźć czas na wyjście do kina, ugotowanie niecodziennej potrawy dla żony lub męża, a Walentynki są skutecznym bodźcem do wysilenia się dla TEJ drugiej osoby.

 

 

 

Prezent, który ucieszy Drugą Połówkę nie musi kosztować majątku. Przygotowanie romantycznej kąpieli, świecie, wspólne gotowanie do ulubionej muzyki, ładny bukiet kwiatów to tylko kilka rzeczy, które zostaną docenione, a nie kosztują wiele. W Walentynki możemy wypić razem ulubione wino i porozmawiać - raz bez włączania telewizora i innych rozpraszaczy, np. telefonu. Takie momenty są ważne dla każdego związku i niekiedy mają większą wartość niż wyszukany prezent!

 

My z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać bon o wartości 100PLN do Super Prezenty. Ten sklep to kopalnia ciekawych pomysłów na niezapomniane prezenty - niezapomniane, bo tworzące wspomnienia! Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie już macie szansę na wygranie nagrody. 

 

Jeśli zdecydowaliście się na zakup walentynkowego prezentu, ale jeszcze nie znaleźliście nic odpowiedniego, sprawdźcie naszą walentynkową stronę. Znajdziecie na niej promocje dla Zakochanych, zniżki i pomysły na prezenty. Regularnie uaktualniamy pojawiające się akcje.

Życzymy Wam udanego Dnia Zakochanych!

   
 
Close
2,25% CashCoins
Zaplanuj wakacje już dziś i zyskaj rabat!
Kod:LATO200
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click