ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Zachowaj spokój, idą święta!
09/12/2016

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Wolne dni, pyszne jedzenie, długie rozmowy przy stole, kolędy i prezenty. Zwłaszcza dzieci nie mogą się doczekać ubierania choinki, pałaszowania ciasteczek i rozpakowywania świątecznych niespodzianek. A dorośli... No właśnie, jak to jest z dorosłymi? Też czekamy z utęsknieniem na bożonarodzeniowe spotkania z rodziną? Czy raczej dajemy się wpędzić w przedświąteczny chaos do tego stopnia, że w święta mamy ochotę już tylko spać i odliczamy godziny do ich końca? Każdy chce przygotować się do świąt jak najlepiej i popisać się przed bliskimi swoimi kucharskimi możliwościami, ale to właśnie w tym okresie warto nieco zwolnić. Nikt nie będzie miał nam za złe, jeśli nie umyjemy okien albo nie upieczemy dodatkowego makowca. Zrelaksowany gospodarz bardziej ucieszy gości, niż biegający w panice ze ścierką i ręcznym mikserem, żeby w ostatniej chwili jeszcze coś poprawić. 

 

Przygotowując się do świąt, warto mieć plan. Gorzej jeśli go nie mieliśmy, a zostało już niewiele czasu. Jednak nawet wtedy nie panikuj, bo nadal masz szansę dobrze zorganizować świąteczne dni! Czujesz, że Twój budżet nie wytrzyma gwiazdkowych prezentów i w dodatku nie masz pojęcia, co kupić dalszej kuzynce? Może nasz pomysł Ci się spodoba - przygotuj karteczki z imionami wszystkich członków rodziny i wrzuć je do miski. Niech każdy wyciągnie jedną karteczkę - teraz do każdego należy zatroszczenie się o prezent dla wylosowanej osoby! Możecie również ustalić maksymalną cenę prezentów. Szukasz ciekawych akcesoriów kuchennych, które umilą świąteczne przygotowania? Sprawdź Garneczki.pl - to prawdziwa kopalnia zabawnych foremek do ciastek, wałków ze wzorkami i wielu wielu innych.

 

Jeśli nie masz czasu lub możliwości, albo zwyczajnie Ci się nie chce dźwigać do domu kłującej choinki, zamów ją przez internet! Wybierać możecie spośród najpopularniejszych gatunków drzewek bożonarodzeniowych i spośród różnych rozmiarów choinek. W CHOINKA.online znajdziesz również świąteczne ozdoby, stroiki i nawet prezenty. Choinka zamówiona online to duża oszczędność czasu, który możesz poświęcić na wykrajanie ciastek lub lepienie uszek!

 

Pamiętacie jeszcze, jak fajne było pisanie listów do Mikołaja? Wtedy to było ekscytujące wydarzenie, na które z perspektywy czasu wielu z nas patrzy z nostalgią. Co powiecie na list... od Mikołaja? Nie dla Was oczywiście, ale dla Waszych pociech. Wyobraźcie sobie ich miny, kiedy otwierają zaadresowaną do nich kopertę z wiadomością od białobrodego Pana! Taka niespodzianka z pewnością wywoła rumieńce na policzkach najmłodszych i jest gwarancją miłych wspomnień na późniejsze lata.A my jak zwykle staramy się Was czymś zaskoczyć i tym razem przygotowaliśmy świąteczny konkurs z TaniaKsiazka.pl. Chcemy poznać Wasze książkowe preferencje i dowiedzieć się, jaka lektura wywołuje w Was najwięcej bożonarodzeniowych wspomnień. W konkursie możecie wziąć udział do 23.12, a zwycięzców będzie aż czterech! Przejdź do konkursu.

Zdradźcie nam swoje sposoby na uniknięcie przedświątecznego stresu, jesteśmy ich bardzo ciekawi! 

 

 

   
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 21:44:03
zachowac rosodek zakupowy
Close
do 3,00% CashCoins
Black Week do -50% w Sportano.pl!
Kod:BLACK
ODBIERZ DO 2,00% CashCoins Cyfrowe.pl
visit register click click