ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Zagraj z Juventusem!
24/05/2016


Stań się na jeden dzień profesjonalnym graczem piłki nożnej!

 


Juventus jest jedną z najlepszych drużyn piłki nożnej na świecie i dwukrotnym zwycięzcą UEFA Champions League oraz dziesięciokrotnym Coppa Italia. Ta znana drużyna to zawodowcy, a Ty możesz mieć okazję zagrać na Stadionie Juventusu 21 czerwca!

Masz szansę wygrać tę znakomitą nagrodę na bwin. Zagraj jak najlepsze gwiazdy - Buffon, Pogba, Khedira albo Morata na Juventus Stadion i poczuj prawdziwego ducha Juventusu! Masz możliwość wygrać wyjazd do Mediolanu, nocleg w hotelu i udział w prawdziwym meczu na Juventus Stadion w oficjalnym stroju drużyny!

Jak to działa?

Weź udział w naszym konkursie od 24 maja do 5 czerwca 2016. Co musisz zrobić?

- weź udział w naszym konkursie

- złóż depozyt min. 20na bwin

Zwycięzcą konkursu będzie tylko jedna osoba z Europy, która zostanie wybrana spośród uczestników konkursu. Zwycięzcę ogłosimy na blogu oraz drogą mailową.

Wybierzemy tylko jednego zwycięzcę konkursu, który będzie nas reprezentował na Stadionie Juventusu i da z siebie wszystko!

Weź udział w konkursie i poczuj się jak zawodowy piłkarz na Stadionie Juventusu! Zagraj w oficjalnym stroju drużyny i poczuj ducha Juventusu na stadionie w Turynie!Przejdź do akcji!

 

   
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click