ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Wiosenny przegląd Księgarń!
21/03/2017

Nareszcie nastała wiosna! Jest już nie tylko obecna za oknem ale i w naszych kalendarzach. A wraz z nadejściem astronomicznej wiosny swiętujemy Międzynarodowy Dzień Poezji! Dzisiejszy post będzie prawdziwą gratką dla fanów nie tylko poezji, ale również miłośników wszelkich rodzajów literatury. W dzisiejszym blogu przegląd naszych ulubionych księgarni online!

Umberto Eco mawiał, że kto czyta, ten żyje podwójnie. Nie wiemy w zupełności czy to prawda, ale z całą pewnością czytanie niesie ze soba całą masę korzyści. Nie tylko korzystnie wpływa na nasze samopoczucie emocjonalne, ale również zaspokaja nasze potrzeby poznania oraz rozrywki. Żeby tego było mało, według najnowszych badań, czytanie ma również dobroczynny wpływ na mózg. Jest to szczególnie istotne u osób starszych oraz dzieci. Zatem jeśli nie czytacie dla przyjemności, czytajcie dla zdrowia! 

Pierwsza na naszej liście ulubieńców jest Ksiegarnia Znak. Znajdziemy tutaj książki, podręczniki oraz prasę. Wybór jest naprawdę szeroki, od literatury faktu, poprzez kulinaria aż do literatury filozoficznej. Księgarnia nie tylko zachęca tytułami, ale również całą masą promocji. Prze kolejne 10 dni (tj. do 31.03.2017) można skorzystać  z rabatu 63% na ponad 150 tytułów. Do tego darmowa dostawa dla ponad 1500 pozycji!

 

 

empik.com jest niepisanym liderem na polskim rynku literackim. Księgarnia posiada w swoim asortymencie wiele rodzajów literatury, najnowsze pozycje i wiele więcej. Sklep oferuje literaturę nie tylko polską ale również obcojęzyczną. Ponadto Empik.com warto odwiedzić nie tylko zw względu na książki i prasę ale również muzykę oraz całą masę gadżetów. Zainteresowani sztuką DIY znajdą tu całą masę produktów, które umilą pracę nad ręcznie robionymi drobiazgami. Żeby tego było mało, sklep wprowadził również do sprzedaży perfumy, kosmetyki, akcesoria domowe oraz elektronikę. Co za gratka! 

 

 

Ostatni na liście naszych ulubieńców znajduje się Chodnik literacki. Jest to nowa i prężnie rozwijająca się księgarnia internetowa. Posiada w swojej ofercie wiele nowości, ale także klasyczne i ponadczasowe dzieła literatury. Przez kolejne 10 dni sklep oferuje 40% rabatu na wybrane tytuły. Nie przegapcie okazji! 

 

 

Zagłębić się w książce i zapomnieć o wszystkich problemach świata? Ach, co to za przyjemność... Mamy szczerą nadzieję, że dzisiejszy post zainspirował was do odwiedzenia jednej z zaproponowanych przez nas księgarni i skorzystania z promocji oferowanych przez sklepy.

Pozdrawiamy,

Zespół CashbackRabat.pl

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Znak 1,60% CashCoins

Znak

Książki ze zniżką w Znak.com.pl!

Zobacz promocję
Chodnik literacki 1,60% CashCoins

Chodnik literacki

Książki ze zniżką w Chodnik literacki.

Zobacz promocję
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 22:07:46
czytajcie dużo
Close
5,00% CashCoins
15% zniżki na Twój pierwszy Groupon!
Kod:WITAMY
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click