Ceneo
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Majówka 2017
25/04/2017

Nadchodzi upragniona majówka!

Wielu z nas niecierpliwie wyczekuje długiego weekendu majowego. Masa codziennych obowiązków nie daje nam zbyt wiele czasu na odpoczynek i przyjemności. Całe szczęscie nadchodzi czas upragnionego relaksu!

Jak planujecie spędzić tegoroczną Majówkę? Planów macie z pewnością bardzo wiele! Okres majówki jest idealnym czasem na krótki wyjazd czy to w kraju czy też za granicę. Doskonałym pomysłem są niezby długie wyjazdy do Spa czy też na wycieczkę. Może odwiedzicie nasze piękne polskie góry? Jest to miejsce wprost idealne aby połączyć czysty relaks wraz z aktywnym wypoczynkiem.

Planujecie spędzić majówkę w domowym zaciszu? Nie ma to jak odpoczynek w swoim otoczeniu! Może planujecie wprowadzić w domu, mieszkaniu czy ogrodzie wiosenne zmiany? Słoneczna pogoda aż kusi aby zmienić wystrój czy popracować nieco w ogrodzie!

W związku ze zbliżającym się weekendem majowym wyselekcjonowaliśmy dla was najlepsze sklepy, idealne na ten właśnie okres w roku! W związku z wieloma mozliwościami jakie niesie ze sobą ten czas wolny znajdziecie TUTAJ całe mnóstwo inspiracji! Nie zapominajcie, że za każde dokonane u nas zakupy przysługuje wam Cashback!

Serdecznie zachęcamy do zakupów!

 

   
Close
2,00% CashCoins
15% zniżki na Twój pierwszy Groupon!
Kod:WITAMY
ODBIERZ 2,50% CashCoins Travelist
visit register click click