ODBIERZ 1,50% CashCoins C&A
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Mundial już trwa!
19/06/2018

Gospodarze mistrzostw zainaugurowali je z przytupem – okazali się doskonale przygotowani i w pierwszym meczu mundialu nie dali swoim rywalom najmniejszych szans, skrupulatnie wykorzystując okazje do strzelenia bramki.

Warto brać z nich przykład, bo i na was podczas tych mistrzostw czekają okazje, które szkoda byłoby przegapić. I nie mamy tu na myśli jedynie sposobności do spędzania czasu w gronie przyjaciół, oglądając kolejne mecze. Wiele firm, właśnie na okoliczność mistrzostw, przygotowało interesujące oferty specjalnie dla fanów piłki nożnej.

Zacznijmy od atmosfery. Nic tak jej nie tworzy jak odpowiednie oświetlenie! (Obok odpowiedniego towarzystwa i odpowiednich napojów, oczywiście!). Zapewne taka właśnie myśl przyświecała (nomen omen) pomysłodawcom mundialowej kampanii promocyjnej w sklepie

Lampyiswiatlo.pl, Tak długo, jak polska reprezentacja gra w mistrzostwach, wszystkie lampy w tym sklepie kosztują aż do 80% taniej! Tym bardziej chce się kibicować naszym!

Spotkania przy meczach wymagają nie tylko odpowiedniej oprawy, ale też odpowiedniej garderoby. Są to wszak towarzystkie spotkania, podczas których chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. Tu z pomocą przychodzi sklep

Yoins.com , który w czasie trwania mistrzostw oferuje zniżkę na swoje ubrania (po wpisaniu kodu promocyjnego; rabat obowiązuje niezależnie od kwoty zakupu!).

 

Szczególnie ekscytującą promocję oferuje sklep Banggood.com, w którym zamówić można „szczęśliwe piłki” („lucky balls”) – tajemnicze paczki, zawierające produkty z wybranego obszaru tematycznego (camping, sprzęt fotograficzny, itp.). Ponieważ wartość paczek przekracza ich cenę, stanowią one nie tylko ekscytującą niespodziankę, ale także doskonałą ofertę.

Pozostaje jeszcze tylko zadbać o bliskie osoby, które nie podzielają waszej miłości do futbolu i mogą się nudzić w czasie, gdy wy będziecie zajęci meczami. Im polecamy wygodny hamak (whamaku.pl)

 

i dobrą książkę (inbook.pl). 


 

 

 

 

 

 

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
wHamaku.pl 3,75% CashCoins

wHamaku.pl

Największy wybór hamaków z rabatem w sklepie online wHamaku.pl

Zobacz promocję
Close
5,00% CashCoins
Skorzystaj z beauty sale na Douglas!
Kod:MAKEUP20
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
visit register click click