Ceneo
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Twoja opinia ma znaczenie!
24/01/2017

Coraz częściej i coraz więcej kupujemy przez internet i dzięki temu mamy coraz większe doświadczenie z poszczególnymi sklepami online. Kupowanie przez internet jest znacznie wygodniejsze niż chodzenie po sklepach, wiąże się z mniejszym stresem i pozostawia więcej wolnego czasu na inne czynności. O ile nie zależy nam na zdobyciu produktu NA JUŻ i jesteśmy gotowi poczekać na dostawę około dwóch dni, shopping online to świetne rozwiązanie. Zapewne zazwyczaj jesteśmy zadowoleni z kupionych produktów i z usług oferowanych przez sklep, ale przypuszczalnie od czasu do czasu zdarzy się, że sklep popełni jakąś gafę i proces zakupów zostaje zakłócony. Reakcja sklepu na zaistniałą sytuację jest kluczowa - problem zostanie szybko rozwiązany, czy zostaniemy pozostawieni bez jakiejkolwiek pomocy? To właśnie niestandardowe sytuacje najmocniej kształtują nasze opinie o sklepach.

 

 

Robisz zakupy w internecie, masz już swoje ulubione sklepy, albo takie, które z jakiegoś powodu unikasz szerokim łukiem? Podziel się z innymi Użytkownikami CashbackRabat.pl swoją opinią! Ułatwisz innym decyzję o zakupach w danym sklepie i dodatkowo otrzymasz 0,40 CashCoins!

Każdego dnia otrzymujemy sporo opinii o sklepach dostępnych na naszej stronie i każda opinia jest czytana indywidualnie, a następnie akceptowana lub odrzucana. Aby ułatwić Wam ocenianie sklepów, zebraliśmy kilka wskazówek. 

- pamiętajcie, że opinie powinny się opierać na Waszych doświadczeniach z konkretnym sklepem internetowym

- opinie powinny być pisane indywidualnie dla każdego sklepu - powielone teksty niestety często są odrzucane

- Wasze oceny powinny zawierać minimum 200 znaków - chodzi oczywiście o treść opinii, dlatego starajcie się unikać stosowania wykrzykników, znaków zapytania lub innych symbolii w celu osiągnięcia minimalnej liczby znaków

- skopiowany opis sklepu nie będzie akceptowany jako opinia

- dzielcie się swoimi doświadczeniami - sklep szybko rozwiązał problem z brakiem potrzebnego produktu? Napiszcie o tym! Sklep niesprawiedliwie rozpatrzył zwrot towaru? Również o tym napiszcie. Jeśli szczególnie lubicie jakąś kategorię produktów w sklepie i chcecie ją polecić innym, dajcie o tym znać w Waszej opinii. Czekamy na Wasze doświadczenia, wyrazy zadowolenia i niezadowolenia

 

Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Wam w pisaniu opinii o sklepach i liczymy, że codziennie będziemy ich otrzymywać coraz wiecej! 

Oceń sklep już teraz!

 

   
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 21:59:27
sklepy dobrze wyposarzone to klijent zadowolony
Close
2,00% CashCoins
15% zniżki na Twój pierwszy Groupon!
Kod:WITAMY
ODBIERZ 2,50% CashCoins Travelist
visit register click click