ODBIERZ 1,50% CashCoins C&A
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Poleć i zarabiaj!
19/06/2013

Dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Dlatego cieszymy się, że każdego dnia możemy udostępniać naszym użytkownikom nowe oferty promocyjne oraz możliwości otrzymania rabatów. Jeżeli chcesz podzielić się tymi informacjami ze znajomymi a przy okazji dodatkowo zarobić, możesz to zrobić poprzez polecenie witryny Cashbackrabat.pl!

Należy zalogować się na stronie Cashbackrabat.pl i przejść do menu - Zaproszenia. Aby ułatwić możliwości polecania utworzyliśmy trzy opcje, z których użytkownicy mogą skorzystać: Możesz wysłać zaproszenia do znajomych przez e-mail, Twitter lub facebook, stworzyć osobisty link, który możesz umieścić na swojej stronie internetowej lub wybrać  jeden ze specjalnych banerów, dzięki którym możesz rekrutować nowy użytkowników. Jeżeli nowi użytkownicy zarejestrują się za pośrednictwem Twojego zaproszenia to chętnie Cię za to wynagrodzimy, mianowicie za każdego nowego zarejestrowanego znajomego otrzymasz 20 PLN! Im wcześniej Twoi znajomi zaczną zarabiać na klikaniu banerów i zakupach z rabatami, tym szybciej Ty otrzymasz należny Ci bonus przyjacielski. Jeżeli zarejestowany przez Ciebie znajomy uzbiera 40 PLN na swoim koncie (nie uwzględniając bonusu powitalnego), przydzielimy na Twoje konto 20 PLN dodatkowego cashback. Dobry interes prawda?

 

Udąło Ci się odkryć świetny sposób na rekrutację nowych użytkowników na Cashbackrabat.pl? Podziel się tym z innymi użytkownikami, poprzez zamiszczenie dobrych wskazówek!

 

   
Dodano przez Tomasz Władyga dnia 02-09-2014 o godzinie 06:48:35
polecam nowy system zarabiania,czytaj i zainteresuj się
Dodano przez Joanna Berkowska dnia 24-11-2013 o godzinie 17:25:55
polecam wszystkim ta stronke bardzo chetnie latwo mozna zaoszczedzic na rabatach i dodatkowo zarobic sobie
Dodano przez anna kawulok klocek dnia 24-07-2013 o godzinie 11:24:22
polecam nowy system zarabiania,czytaj i zainteresuj się
Close
3,50% CashCoins
Wyprzedaż zimowa do -50% w Gino Rossi
Kod:
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
visit register click click