ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Postanowienia noworoczne
02/01/2017

Tak jak słodycze rzucamy najchętniej "od poniedziałku", tak na początku nowego roku chętnie stawiamy sobie cele na kolejnych dwanaście miesięcy. Start w nowy rok daje nam motywacyjnego kopa do działania, dlatego właśnie wtedy wymyślamy sobie nowe postanowienia. Nie ma w tym oczywiście nic złego, to dobrze, jeśli znamy swoje cele i staramy się je osiągać. Warto jednak znać swoje możliwości i przy spisywaniu postanowień nie być za bardzo ambitnym. Jeśli nasze zamierzenia wymagają zbyt dużego nakładu czasu lub pieniędzy, którymi nie dysponujemy, szybko się zniechęcimy i porzucimy nasze starania. Już od dawna planujesz opanować obcy język? Nie nastawiaj się, że w ciągu roku nauczysz się płynnie nim posługiwać. Lepiej postanów sobie, że każdego miesiąca nauczysz się kilku podstawowych zwrotów potrzebych w typowych sytuacjach, w jakich może się znaleźć turysta. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji na ułatwienie sobie dotrzymania postanowień noworocznych. 

 

 

Większość postanowień noworocznych dotyczy naszego zdrowia. Świadczy to o tym, że chcemy o nie zadbać i wiemy, jak ważne jest zdrowie, ale w natłoku obowiązków i codziennych spraw, zapominamy o tym i dopiero w styczniu budzimy się z pełnymi brzuchami po świętach i Sylwestrze i na nowo postanawiamy wziąć sprawy w swoje ręce. Żeby mieć pewność, że zadbamy o swoje samopoczucie w tym roku, już teraz umów wizytę u lekarza i zapisz ją w kalendarzu. Bolące plecy, wieczne problemy z żołądkiem i inne dolegliwości nie znikną od samego myslenia o nich. Sprawdź ofertę Groupon i zobacz, gdzie możesz zatroszczyć się np. o swoje zęby lub cerę. 

 

Zrzucenie zbędnych kilogramów to chyba najczęstsze postanowienie wśród kobiet. Jeśli nie dysponujemy mocną siłą woli i samozaparciem, może być trudno osiągnąć ten cel. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na prywatnego trenera, dietetyka i kosztowne suplementy wspomagające odchudzanie. Przydałoby się zrzucić kilkanaście kilogramów, albo chcesz wprowadzić nową, zdrową dietę? Również zacznij od małych kroczków, dzięki którym będziesz zauważać efekty, zamiast dołować się, że Ci nie wychodzi. Pracując na pełnym etacie, jest ciężko trzymać się cały tydzień restrykcyjnej diety, która wyklucza wiele składników lub zmusza Cię do podróży na drugi koniec miasta w poszukiwaniu dziwnego produktu. Zamiast tego zrezygnuj ze słodyczy i słodkich napojów, a jedz częściej owoce, kasze i produkty pełnoziarniste. Na KalkulatorKalorii.pl możesz rozpocząć odchudzanie kiedy chcesz, dostaniesz swój plan i wsparcie specjalistów. Jeśli czujesz, że w pojedynkę nie dasz rady, zapytaj koleżanki o chęć towarzyszenia Ci w drodze do wymarzonej wagi. Załóż grupę na portalu społecznościowym i codziennie lub co tydzień aktualizuj informacje. Dzięki szczerym wpisom i dopingowi zaufanych osób, będzie Ci znacznie łatwiej! Przede wszystkim jednak pamiętaj, że zdrowie nie zawsze idzie w parze ze szczupłą sylwetką, a Twoi będą Cię uwielbiać, nawet jeśli nie uda Ci się pozbyć wszystkich kilogramów.

 

Twoim celem nie jest schudnięcie, ale włączenie do diety zdrowszych produktów? Z pomocą przychodzi StraganZdrowia.pl. Wygodnie i bez biegania po sklepach zamówisz zdrowe i naturalne artykuły. Dodatkowo możesz znaleźć tam wiele informacji na temat rożnych składników i ich wpływu na zdrowie. Krok po kroku, produkt po produkcie możesz zacząć eliminować z diety niezdrowe składniki i zastępować je pożywniejszymi. Od kiedy odkładasz kurs pływania, albo ile już razy odwołałaś pierwszą lekcję tańca? Sprawdź na Groupon, gdzie w Twoim mieście możesz skorzystać z kursów w dobrej cenie i dotrzymaj tym razem postanowienia! Dużo pracujemy i inwestujemy w rozwój swoich umiejętności, które mogą się przydać nam w pracy, ale czasami powinniśmy pamiętać o swoich zainteresowaniach. Poświęcanie czasu na swoje hobby i pogłębianie kreatywnych umiejętności również nas rozwija i stanowi doskonałą odskocznię od codziennych spraw. 

 

Niestety nie każdy z nas jest zadowolony ze swojej obecnej pracy. Chcielibyśmy coś zmienić, ale nigdy nie przychodzi na to odpowiedni moment i jakoś brakuje nam odwagi i motywacji. Praca wypełnia większą część naszego dnia i życia, dlatego warto w miarę możliwości zadbać o codzienny komfort psychiczny związany z naszym zajęciem. W internecie znajdziemy wiele portali z ofertami pracy, może nasze wymarzone stanowisko już tam na nas czeka? 

 

Jakie są Wasze postanowienia noworoczne? A może należycie do tych, którzy nigdy nie stawiają sobie celów na nowy rok?

   
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 21:49:35
życ uczciwie i z klasom na bożych przykazaniach
Dodano przez Mariusz Trusiewicz dnia 02-03-2018 o godzinie 05:31:00
Moim noworocznym postanoeieniem jest Kochac moja ropuszke do konca zycia
 
Close
3,25% CashCoins
Rabat 20% na wszystkie buty przecenione i nieprzecenione
Kod:SHOES20
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click