ODBIERZ 1,50% CashCoins C&A
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Przezorny zawsze ubezpieczony
15/02/2017

Sytuacje, w których ubezpieczenie nas ratuje, można wymieniać bez końca. Koszty leczenia, pobyt w szpitalu, nowa plomba, remont mieszkania po włamaniu, stłuczona szyba w samochodzie... To typowe sytuacje, kiedy ubezpieczenie się przydaje. Ale możemy również ubezpieczyć np. swój instrument muzyczny lub telefon komórkowy na wypadek uszkodzenia. Wybierając ubezpieczyciela warto porównać dostępne firmy i dokładnie sprawdzić szczegóły ich ofert - w szczególności wszystko, co jest napisane małym druczkiem, żeby w kryzysowym momencie uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki. Nasze zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych są niezwykle ważne, dlatego dobrze jest poświęcić czas na znalezienie najlepszego rozwiązania.

Co kraj to obyczaj, również w kwestii ubezpieczeń. Zebraliśmy dla Was kilka ciekawostek i oryginalnych przypadków ubezpieczeń - może zainspirują Was do wykupienia niecodziennego ubezpieczenia?

 

 

Kto częściej i chętniej wykupuje ubezpieczenie dla różnych części ciała jeśli nie... celebryci? Osławiona pupa Jennifer Lopez ma wykupioną polisę o wartości 27 milionów dolarów, niemiecka modelka Heidi Klum ubezpieczyła swoje nogi na łącznie 2,2 miliona dolarów, David Beckham ubezpieczył się na wypadek kontuzji, która uniemożliwiłaby mu dalszą karierę - piłkaż dostanie wtedy 151 milionów dolarów. Ubezpieczyć można nawet swoje kubki smakowe, na co zdecydował się popularny brytyjski krytyk kulinarny. Jeśli szukamy najdziwniejszych polis ubezpieczeniowych, trafimy na nie oczywiście w USA. Za 19,99 USD można wykupić ubezpieczenie od porwania przez UFO! Polisa cieszy się sporą popularnością i podobno dwa odszkodowania zostały już wypłacone - może warto zainwestować w takie ubezpieczenie? 

 

 

Kolejną ciekawostką jest fakt, że głównym powodem bankructwa Amerykanów są ich rachunki za leczenie. Jeszcze ciekawsze jest to, że 80% z nich ma wykupione ubezpieczenie, a powodem problemów są uwielbiane przez wszystkich drobne druczki. O tym, jak ważne jest dokładne analizowanie wszelkich umów, wie chyba każdy, ale tu mamy dowód na to, że wiedza to nie wszystko.

 

 

W Polsce pierwsza ustawa ubezpieczeniowa pojawiła się w 1920 roku i bazowała na niemieckim modelu Kas Chorych. Dzisiaj każdy ma prawo do opieki zdrowotnej, niezależnie od sytuacji finansowej. Ważne jest jednak nie tylko ubezpieczenie zdrowotne, chociaż ono ma zdecydowanie największy priorytet. Naprawa uszkodzonego samochodu może zrujnować nasz budżet, dlatego warto zatroszczyć się o dobre OB i AC. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich ubezpieczeń i że nie musicie z nich za często korzystać!

 

 

   
Dodano przez Anna Różycka dnia 21-04-2018 o godzinie 12:46:14
Zdrowie i życie są najcenniejsze .Zarówno dla nas samych jak i naszych bliskich.Polisa ubezpieczenia to komfort i bezpieczeństwo każdego dnia.
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 22:02:50
warto sie ubespieczac
Close
3,00% CashCoins
Sale do -50% w Renee
Kod:
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
visit register click click