ODBIERZ 1,50% CashCoins C&A
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Świętuj Wielkanoc i oszczędzaj CashCoins!
07/04/2017

Już niedługo będziemy obchodzili Wielkanoc! Przygotowania idą pełą parą!

 

Wielkanoc to zarówno najważniejsze i najstarsze święto Chrześcijaństwa, obchodzone na pamiątkę Zmartwychstania Chrystusa. Choć Święto jest religijne, zostało one również  głęboko zakorzenione w kulturze i tradycjach Polski.

Z obchodzeniem Świat Wielkiej Nocy wiąże się wiele starych tradycji i obrządków. Można by je wymieniać bez końca, do najbardziej zabawnych należą:

Szukanie zajączka - popularną rodzinną zabawą jest wspólne poszukiwanie niespodzianek ukrytych w domu przez wielkanocnego zajączka.

Malowanie pisanek – jajko jako symbol życia i odrodzenia co roku króluje na wielkanocnym stole. Malowanie jajek na Wielkanoc jest doskonałą zabawą dla dzieci i dorosłych. Coraz to nowe pomysły jak wyjątkoweo ozdobić jajka pojawiają się w gazetach i w internecie. Prostym i efektownym sposobem będzie wykorzystanie lakieru do paznokci.

Wielkanocne sposoby na urodę – w dawnych czasach wierzono, że jeżeli w Wielką Sobotę obmyje się twarz wodą, w której wcześniej gtowane były jajka na Święconkę znikną z naszej twarzy wszelkie mankamenty urody! Kto wie? Może warto spróbować?

Święta Wielkiej Nocy to wiele radości, ale również obowiązków. Każda gospodyni domowa marzy o odpowiednio udekrowanym stole oraz wnętrzu mieszkania czy domu. Co roku na rynku pojawiają się coraz piękniejsze dekoracje wielkanocne. Warto zatem zapoznać się z ofertami sklepów z domowymi dekoracjami, by nadać domowemu ognisku prawdziwie odświętny nastrój. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych sklepów i zakupienia pięknych dekoracji wielkanocnych z cashbackiem! Wielkanocne zakupy i oszczędzanie w jednym!

Nie można również zapomnieć o wiosennych porządkach! Okres Wielkanocny jest idealnym czasem na uporządkowanie mieszkania oraz szafy. Czas wymieść zimowy kurz z zakątków naszego mieszkania oraz szafy! Czy macie już nową kreację na niedzielne śniadanie?

Na wielkanocnym stole opróch dekoracji, przede wszystkim królują smakowite potrawy. Na żadnym stole nie może zabraknąć baby wielkanocnej oraz dziada – czyli mazurka. Jednak nie wszyscy domownicy mają czas na przygotowanie suto zastawionego stołu. Praca oraz inne obowiązki znacznie ograniczają nasze zasoby czasowe. Warto zatem wziąć pod uwagę zakupienie niektórych towarów spożywczych czy higienicznych przez internet. Po co tracić czas na wychodzenie z domu i noszenie ciężkich zakupów jeśli można kupić wszystko czego potrzebujemy przez internet i jeszcze otrzymać cashback? Więcej czasu to więcej czasu dla rodziny!

Wszystkim użytkownikom CashbackRabat.pl życzymy czerpania wiele radości ze świątecznych przygotowań!

Pozdrawiamy,

Zespół CashbackRabat.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
Dodano przez Joanna Łomińska dnia 24-03-2019 o godzinie 09:16:14
Super artykuł. Też życzę wszystkim smacznego jajka, bogatego zająca i mokrego śmingusa-dyngusa ;)
Dodano przez PrzemEK Burkietowicz dnia 05-03-2018 o godzinie 22:13:42
kupujcie ostroznie a wiecej wiary
Close
5,00% CashCoins
Zimowa wyprzedaż do -70% w Modivo
Kod:
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
visit register click click