Ceneo
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Zainstaluj Wykrywacz-Cashback i kupuj z rabatem
26/02/2016

Czy kiedykolwiek zapomniałeś zrobić zakupy przez CashbackRabat.pl i dlatego przegapiłeś cenne CashCoins? Z Wykrywaczem-Cashback możesz temu zapobiedz! Instalujesz Wykrywacz-Cashback gratis i nie tracisz nigdy więcej CashCoins. Po zainstalowaniu Wykrywcza–Cashback użytkownik odwiedza sklep i zostaje automatycznie poinformowany ile Cashback otrzyma. Dzięki temu zaoszczędzi nawet setki złotych w ciągu roku! To oznacza, że zrobi zakupy online z jeszcze większym rabatem.

 

Korzyści z zainstalowania Wykrywacza-Cashback

Instalacja Wykrywacza-Cashback odbywa się sprawnie i jest bezpłatna. Natychmiast po instalacji pojawia się komunikat, ile CashCoins możesz otrzymać w danym skepie internetowym. Jest to bardzo przydatna opcja powiadomienia o najnowszych promocjach. Klikasz na przycisk Naciśnij tu po CashCoins i albo przechodzisz bezpośrednio na na stronę gdzie znajduje się wybrany sklep na CashbackRabat.pl by zobaczyć warunki kupna w wybranym sklepie lub bezpośrednio klikasz Zrób zakupy i składasz zamówienie. Z Wykrywaczem-Cashback dostaniesz się szybko do swojego konta użytkownika. Masz więc pewność, że zrobisz zakupy zawsze ze zwrotem CashCoins. Instalacja Wykrywacza-Cashback to korzysna sytuacja, która pomoże zaoszczędzić Ci wiele pieniedzy.

Jak zainstalować Wykrywacz-Cashback

Wykrywacz-Cashback można zainstalować po wybraniu jednej z przegladarek interenetowych: Mozilla lub Google Chrome. Wybierz odpowiedni przycisk tutaj aby zainstalować Wykrywacz-Cashback. Następnie ekran instalacji otworzy się automatcznie. Jeśli masz zwiecej pytań odnośnie Wykrywacza-Cashback napisz do nas tutaj.

Uwaga! Nie odwiedzaj innych sklepów internetowych i zrób zakupy bezpośrednio po przekierowaniu do sklepu internetowego dzięki temu Twój zakup zostanie poprawnie zarejestrowany, a CashCoins w ciągu 48h znajdzie się na Twoim koncie.

Czy zainstalujesz Wykrywacz-Cashback?

 

 

 

 

   
Close
do 5,00% CashCoins
Zapisz się do newslettera i odbierz 40zł w Eobuwie!
Kod:
ODBIERZ 2,50% CashCoins Travelist
visit register click click