ODBIERZ DO 1,00% CashCoins MediaExpert
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od AMOMA.com?

CashBack i zniżka w AMOMA.com

Rezerwacja hoteli z rabatem w AMOMA.com!

AMOMA.com, trzeci największy serwis rezerwacji hotelowych, został stworzony, by oferować podróżującym z całego świata najlepsze miejsca noclegowe w cenach nie do pobicia. Serwis AMOMA.com dostępny jest w 21 językach i ma przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający rezerwację hotelu w 3 łatwych krokach. Popularny hostel czy luksusowy resort? Na AMOMA.com można znaleźć wszystkie rodzaje zakwaterowań i to w najniższych cenach na rynku! Podróżujący zyskują dodatkowo dzięki regularnym kampaniom promocyjnym z rabatami do 60% na rezerwacje w ponad 230 000 hoteli w 47 000 lokalizacji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w AMOMA.com

Nie znaleziono.

AMOMA.com Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Filipiak  | 05/03/19   17:34:03 | Opinia o sklepie :
Ten serwis internetowy oferuje duży wybór hoteli różnogwiazdkowych wszędzie i poza granicami naszego kraju. Każdego klienta sobie ceni, a więc i szanuje. Na odpowiedź obsługi serwisu AMOMA.com nie trzeba długo czekać.
Józef Filipiak  | 24/02/19   18:43:10 | Opinia o sklepie :
AMOMA.com to bardzo dobry internetowy serwis związany z wyszukiwaniem hoteli dla podróżujących na całym świecie. Informacje można odczytać ze strony aż w 21 językach. Fajna sprawa, łatwo dostępny i pomocny.
Ryszard Skubała  | 27/02/18   09:02:31 | Opinia o sklepie :
W AMONA.com jak to zwykle z Hotelami bywa, to dowiadujemy się dopiero na miejscu, z załatwieniem i zapłatą za Hotel nie ma najmniejszych problemów, następnie na miejscu okazuje się że nie za to płaciliśmy co nam oferują, pozostają negocjacje. Każdy niech sam zdecyduje.
Close
3,00% CashCoins
Rabat na materiały biurowe 30zł przy zakupach za min. 349zł
Kod:papierowo.pl
ODBIERZ 2,00% CashCoins Answear.com
visit register click click