ODBIERZ DO 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od AMOMA.com?

CashBack i zniżka w AMOMA.com

Rezerwacja hoteli z rabatem w AMOMA.com!

AMOMA.com, trzeci największy serwis rezerwacji hotelowych, został stworzony, by oferować podróżującym z całego świata najlepsze miejsca noclegowe w cenach nie do pobicia. Serwis AMOMA.com dostępny jest w 21 językach i ma przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający rezerwację hotelu w 3 łatwych krokach. Popularny hostel czy luksusowy resort? Na AMOMA.com można znaleźć wszystkie rodzaje zakwaterowań i to w najniższych cenach na rynku! Podróżujący zyskują dodatkowo dzięki regularnym kampaniom promocyjnym z rabatami do 60% na rezerwacje w ponad 230 000 hoteli w 47 000 lokalizacji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w AMOMA.com

Nie znaleziono.

AMOMA.com Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Filipiak  | 05/03/19   17:34:03 | Opinia o sklepie :
Ten serwis internetowy oferuje duży wybór hoteli różnogwiazdkowych wszędzie i poza granicami naszego kraju. Każdego klienta sobie ceni, a więc i szanuje. Na odpowiedź obsługi serwisu AMOMA.com nie trzeba długo czekać.
Józef Filipiak  | 24/02/19   18:43:10 | Opinia o sklepie :
AMOMA.com to bardzo dobry internetowy serwis związany z wyszukiwaniem hoteli dla podróżujących na całym świecie. Informacje można odczytać ze strony aż w 21 językach. Fajna sprawa, łatwo dostępny i pomocny.
Ryszard Skubała  | 27/02/18   09:02:31 | Opinia o sklepie :
W AMONA.com jak to zwykle z Hotelami bywa, to dowiadujemy się dopiero na miejscu, z załatwieniem i zapłatą za Hotel nie ma najmniejszych problemów, następnie na miejscu okazuje się że nie za to płaciliśmy co nam oferują, pozostają negocjacje. Każdy niech sam zdecyduje.
ODBIERZ DO 30,00 CashCoins Play
visit register click click