ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
Chcesz również otrzymać 1,00% CashCoins od ALE.pl?

CashBack i zniżka w ALE.pl

Smartfony, komputery i tablety z rabatem w ALE.pl

ALE.pl oferuje doskonałej jakości ekskluzywne produkty światowych marek z kategorii elektroniki użytkowej. W szerokim asortymencie ALE.pl można znaleźć między innymi takie produkty jak: smartfony, tablety, notebooki wielu znanych marek.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ALE.pl

Nie znaleziono.

ALE.pl Opinii(e) 5 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 16/05/19   19:39:09 | Opinia o sklepie :
Sklep ALE.pl to sklep dla wszystkich zainteresowanych użytkową elektroniką. Ma w ofercie duży wybór urządzeń w rozmaitych cenach. Może być konkurencyjny. Szybko realizuje zamówienia klienteli, polecam więc ten sklep.
Marzena Jędrzejewska  | 20/12/18   17:27:10 | Opinia o sklepie :
Sklep z elektroniką użytkową dla wszystkich zainteresowanych. Super fajne urządzenia można tu kupić. Realizuje szybko zamówienia, zwłaszcza przez świętami. Wybór towaru jest rozmaity, i dla dzieci, i dla dorosłych. Takich sklepów jest jeszcze niewiele.
Szymon Mazur  | 05/12/18   22:36:26 | Opinia o sklepie :
Do pracy, do zabawy, do relaksu. Bez względu na to, do czego jest Ci potrzebny nowy sprzęt elektroniczny, znajdziesz go w sklepie ale.pl. Zawsze w świetnej cenie i z gwarancją ekspresowej dostawy pod same drzwi! Czas najwyższy, abyś poznał ich bliżej.
Close
do 5,20% CashCoins
Jednorazowa okazja! Rabat 5%
Kod:RBE17
ODBIERZ DO 2,25% CashCoins home&you
visit register click click