ODBIERZ DO 1,23% CashCoins Neonet
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od Aspesi?

CashBack i zniżka w Aspesi

Ubrania i akcesoria dla niej i dla niego w Aspesi

Aspesi to marka założona w 1969r. W swoich kolekcjachoferuje odzież minimalistyczną i casualową. Marka charakteryzuje się doborem dobrych gatunkowo materiałów. Wyjątkowość projektów Aspesi i nacisk na styl oraz innowację łączy się z tradycyjnym włoskim dziedzictwem, elegancją, oraz unikalnym charakterem marki.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Aspesi

Nie znaleziono.

Aspesi Opinii(e) 4 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 13/06/19   20:03:15 | Opinia o sklepie :
Aspesi to miejsce na eleganckie zakupy, dlatego też należy trzymać się za kieszeń:-) Zakupy w takim sklepie nie należą do rzadkości, jesli chodzi o modę elegancką. Zawsze ma w sprzedaży modne fasony. Polecam.
Marta Janusz  | 30/05/19   11:33:34 | Opinia o sklepie :
Sklep Aspesi to super miejsce na zakupy odzieży.Aspesi to marka założona w 1969 r.W swoich kolekcjach oferuje odzież minimalistyczną i consulową.Wszystko jest wykonane z dobrych gatunkowo materiałów.Polecam każdemu ten sklep.
Wioleta Niedużak  | 23/04/19   18:44:04 | Opinia o sklepie :
Aspesi to marka założona w 1969r. W swoich kolekcjachoferuje odzież minimalistyczną i casualową. Marka charakteryzuje się doborem dobrych gatunkowo materiałów. Wyjątkowość projektów Aspesi i nacisk na styl oraz innowację łączy się z tradycyjnym włoskim dzied
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click