ODBIERZ DO 3,00% CashCoins CosDlaZdrowia.pl
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Bella - Bliżej Ciebie?

CashBack i zniżka w Bella - Bliżej Ciebie

Produkty marki Bella ze zniżką

Bella jest dystrybutorem wyrobów higienicznych dla kobiet i dzieci sprzedawanych pod znakiem Bella i Happy, medycznych materiałów opatrunkowych - Matopat oraz produktów dla osób z problemami urologicznymi - Seni. Firma Bella Handel powstała w 2007 roku. W pierwszym kwartale tego roku otworzyliśmy nasz sklep internetowy www.blizejciebie.pl, w którym oferujemy liczne produkty marek Bella, Happy, Matopat, Seni i wiele innych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bella - Bliżej Ciebie

Nie znaleziono.

Bella - Bliżej Ciebie Opinii(e) 6 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 30/12/18   18:00:22 | Opinia o sklepie :
Sklep Bella dla kobiet, niezależnie od wieku. Nazwa produktów higienicznych zaczerpnięta z języka włoskiego sprawia, że używając tych produktów Panie czują się piękne. Są to produkty w pełni higieniczne.
Helena Filipiak  | 25/12/18   15:57:41 | Opinia o sklepie :
Bella zawsze towarzyszyła mi przez moje dojrzałe życie. Sklep dla Pań, starszych i młodszych. Ma zawsze wysokiej jakości produkty higieniczne za całkiem przyzwoite ceny. Dobrze się kupuje i nie czeka długo na zamówienie.
Sylwia  | 12/10/18   18:06:12 | Opinia o sklepie :
Jak dla mnie jest to jedyny i najlepszy wybór! To jeden z niewielu producentów, który oferuje delikatne, cienkie i przede wszystkim bezzapachowe oraz o neutralnym pH podpaski oraz wkładki, które także nie podrażniaja. Gorąco polecam wszystkim kobitkom a szczególnie tym wrażliwym!
Close
do 9,00% CashCoins
Nieprzecenione buty 20% taniej
Kod:BUTY20
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click