ODBIERZ DO 50,00 CashCoins Tani Kredyt
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Bella Storia?

CashBack i zniżka w Bella Storia

Pościele jak ze snu z rabatem w Bella Storia!

Jeden z najlepszych sklepów z pościelami w Polsce, zawsze z najnowszymi trendami w stylizacji łóżek. Ponad tysiąc wzorów pościeli, a do tego prześcieradła, kołdry, poduszki, poszewki dekoracyjne, narzuty, koce, a nawet lustra i obrazy. Najwyższa jakość produktów, tylko sprawdzeni polscy producenci. Dobre opinie wśród Klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bella Storia

Nie znaleziono.

Bella Storia Opinie 10 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Ryszard Skubała  | 02/04/19   08:53:31 | Opinia o sklepie :
Witam w sklepie Bella Storia, bardzo wygodna, miękka pościel,. cała transakcja przebiegła bardzo szybko i bez problemów nareszcie trafiłem na poduszki, dzięki którym nie budzę się z bolącym karkiem i jest OK.
Marta Janusz  | 14/10/18   18:21:44 | Opinia o sklepie :
Sklep Bella Storia to super miejsce na zakupy pościeli najlepszej w Polsce, zawsze z najnowszymi trendami w stylizacji łóżek ponad tysiąc wzorów pościeli, prześcieradła, kołdry, poduszki. Szybka i tania dostawa, polecam każdemu ten sklep.
Wiktoria Jędrzejewska  | 05/07/18   13:52:21 | Opinia o sklepie :
Sklep ten sprzedaje bardzo dobrej jakości pościele bawełniane, ale dość drogo. Warto wiec polować na zniżki, promocje czy upusty. Na wyprzedaże także warto polować, bo można wyłowić fajne pościele. Polecam.
ODBIERZ DO 0,85% CashCoins Electro.pl
visit register click click