ODBIERZ DO 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Betelli?

CashBack i zniżka w Betelli

Obuwie podwyższające dla mężczyzn z rabatem w Betelli!

Buty podwyższające Betelli zaprojektowane są z myślą o mężczyznach, którzy chcą pewniej i lepiej poczuć się w pracy, podczas wystąpień publicznych, w trakcie ważnych uroczystości, jak również na co dzień. To produkt dla tych, którzy nie boją się nowości, są ciekawi trendów i po prostu chcą poczuć się dobrze we własnej skórze.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Betelli

Nie znaleziono.

Betelli Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 16/07/19   05:54:04 | Opinia o sklepie :
Buty ze sklepu Betelli są stworzone specjalnie dla niższych mężczyzn. Są wykonane z wysokiej jakości materiału, czyli skóry. Są to buty wloskie, solidne, wyprofilowane, dla każdego Pana. Sklep ma sporo propozycji butów.
Andrzej Filipiak  | 09/04/19   18:40:53 | Opinia o sklepie :
Sklep Betelli traktuję jako sklep dla Panów z kompleksem wzrostu. Jednakże tacy znajdą w nim dla siebie obuwie specjalnie dobrane do sylwetki. Obuwie jest drogie, bo wyjątkowe i wykonane z wysokiej jakosci materiałów.
Andrzej Jędrzejewski  | 28/02/19   19:43:42 | Opinia o sklepie :
Sklep dla mężczyzn zakompleksionych z powodu swojego wzrostu. Mogą tu sobie kupić buty podwyższające, na zmówienie lub gotowe. Trochę drogo wychodzą, ale jest to sklep specjalistyczny obuwniczy. Polecam Panom.
 
ODBIERZ 5,00 CashCoins Amazon Prime
visit register click click