Mango.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od BikeSalon.pl?

CashBack i zniżka w BikeSalon.pl

Rowery i inny sprzęt sportowy ze zniżką na BikeSalon.pl

Na BikeSalon.pl znajdziesz wszystko cxzego potrzebujesz do jazdy na rowerze. Zarówno jeżeli uprawiasz jazdę rowerową wyczynowo czy jeżdzisz rowerem tylko od czasu do czasu to sklep właśnie dla Ciebie. Na BikeSalon.pl znajdziesz rowery, akcesoria i odzież do uprawiania tego sportu ale również sprzęt do nordic wolking, skimboard, sportów zimowych i wiele innych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w BikeSalon.pl

Nie znaleziono.

Blog BikeSalon.pl

BikeSalon.pl Opinii(e) 11 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Robert Żelasko  | 26/04/18   17:23:53 | Opinia o sklepie :
Sklep BikeSalon to super miejsce na zakupy,szczególnie dla miłośników jazdy na rowerze i sportów zimowych.Mnóstwo sprzętu,odzieży,akcesoria.Miła i profesjonalna obsługa,szybka dostawa także polecam ten sklep jak najbardziej.
Krystyna Drozd  | 07/05/17   08:12:51 | Opinia o sklepie :
Bike Salon to prawdziwa gratka dla miłośników rowerów każdego rodzaju. Rowery miejskie, szosowe, górskie, turystyczne, dziecięce i cała masa innych. Do tego komplet akcesoriów i gadżetów oraz oczywiście przydatna odzież. Polecam.
Szymon Mazur  | 12/03/16   19:16:16 | Opinia o sklepie :
BikeSalon.pl zdejmie z was miarę, by dopasować sprzęt do waszych wymagań. Każdy z ich klientów może liczyć na całkowicie zindywidualizowaną ofertę skrojoną do jego realnych potrzeb i umiejętności. Właśnie to podejście wyróżnia ich sklep na tle innych, masowych punktów handlowych.
  NjuMobile
Wonga
visit register click click