Side-Banner
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od BikeSalon.pl?

CashBack i zniżka w BikeSalon.pl

Rowery i inny sprzęt sportowy ze zniżką na BikeSalon.pl

Na BikeSalon.pl znajdziesz wszystko cxzego potrzebujesz do jazdy na rowerze. Zarówno jeżeli uprawiasz jazdę rowerową wyczynowo czy jeżdzisz rowerem tylko od czasu do czasu to sklep właśnie dla Ciebie. Na BikeSalon.pl znajdziesz rowery, akcesoria i odzież do uprawiania tego sportu ale również sprzęt do nordic wolking, skimboard, sportów zimowych i wiele innych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w BikeSalon.pl

Nie znaleziono.

Blog BikeSalon.pl

BikeSalon.pl Opinie 14 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 03/03/19   20:47:44 | Opinia o sklepie :
Sklep BikeSalon.pl jest dla osób pasjonujących się jazdą na rowerze. Ma wiele ciekawych ofert w sprzedaży, jednak warto polować na promocje.Obsługa sklepu jest na wysokim poziomie, doradzając profesjonalnie.
Andrzej Filipiak  | 01/01/19   16:49:55 | Opinia o sklepie :
Sklep BikeSalon.pl zachęca wszelkiego rodzaju akcesoria dla bicyklistów, rowerzystów. Wybór wszystkiego jest duży. Ceny są rozmaite i raczej na każdą kieszeń. Sklep znany w necie, dużo osób w nim zamawia.
Helena Filipiak  | 18/12/18   19:09:43 | Opinia o sklepie :
Sklep BikeSalon.pl jest dobrze wyposażony w rozmaite akcesoria do rowerów i do jazd z nimi związanych. Fajne ma gadżety w sprzedaży, dużo wyprzedaży, na które opłaca się polować. Sklep dla prawdziwych cyklistów.
Close
do 7,50% CashCoins
Aż do 100 zł rabatu od Mikołaja na oferty w Twoim mieście
Kod:SANTA
Side-Banner
visit register click click