Castorama
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od BikeSalon.pl?

CashBack i zniżka w BikeSalon.pl

Rowery i inny sprzęt sportowy ze zniżką na BikeSalon.pl

Na BikeSalon.pl znajdziesz wszystko cxzego potrzebujesz do jazdy na rowerze. Zarówno jeżeli uprawiasz jazdę rowerową wyczynowo czy jeżdzisz rowerem tylko od czasu do czasu to sklep właśnie dla Ciebie. Na BikeSalon.pl znajdziesz rowery, akcesoria i odzież do uprawiania tego sportu ale również sprzęt do nordic wolking, skimboard, sportów zimowych i wiele innych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w BikeSalon.pl

Nie znaleziono.

Blog BikeSalon.pl

BikeSalon.pl Opinii(e) 13 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Krystyna Drozd  | 07/05/17   08:12:51 | Opinia o sklepie :
Bike Salon to prawdziwa gratka dla miłośników rowerów każdego rodzaju. Rowery miejskie, szosowe, górskie, turystyczne, dziecięce i cała masa innych. Do tego komplet akcesoriów i gadżetów oraz oczywiście przydatna odzież. Polecam.
Bartosz Borkowski  | 04/10/16   06:29:25 | Opinia o sklepie :
Doskonały sklep dla miłośników jednośladów ! Szeroki wybór rowerów górskich, turystycznych czy również początkujących czterokołowych pojazdów dla najmłodszych ! Także do nabycia niezbędne dodatki, a wszystko w okazyjnej cenie!
Ksawery Sarnecki  | 24/04/16   16:48:23 | Opinia o sklepie :
BikeSalon.pl to oczywiście salon rowerowy z doskonale przemyślana formą marketingową - mnóstwo promocji, zniżek i zachęt - tylko żeby łaskawie skorzystać z roweru - a rower dobry na wszystko, tutaj jeszcze dochodzą dodatki!

Popularne sklepy

  NEONET
Endo
visit register click click