ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaMarkt
Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od Bimago?

CashBack i zniżka w Bimago

Dekoracje wnętrz i obrazy z rabatem w Bimago

Bimago to firma zajmująca się sprzedażą obrazów oraz elementów dekoracji wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz ponad 4000 oryginalnych motywów, które można zamówić w formie ręcznie malowanego obrazu bądź cyfrowego wydruku na płótnie lub płycie plexi. Strona bimago.pl oferuje również szeroki wybór dekoracyjnych naklejek ściennych oraz kolekcję obrazów wielkich mistrzów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bimago

Nie znaleziono.

Bimago Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Piotr Waszkowski  | 27/04/20   19:23:59 | Opinia o sklepie :
sklep z obrazami w dużym ich wyborze za rózne ceny. Sklep ten ma mnóstwo propozycji w tej dziedzinie. Tematyka ogromna, głownie przyrodnicza. Obrazy w ładnych oprawach. Daję pozytywną opinię dla tego sklepu.
Andrzej Jędrzejewski  | 16/09/19   20:33:29 | Opinia o sklepie :
Fajny sklep z obrazami w dużym ich wyborze za rózne ceny. Sklep ten ma mnóstwo propozycji w tej dziedzinie. Tematyka ogromna, głownie przyrodnicza. Obrazy w ładnych oprawach. Daję pozytywną opinię dla tego sklepu.
eugeniusz strzoda  | 26/06/16   12:33:21 | Opinia o sklepie :
08.10.2015 r. bardzo sprawnie wszystko kupiłam i zrealizowano zamówienie Fototapeta jest świetna szybko kładzie się przykleiłam ją chyba w dwadzieścia minut dzieciom barzo podoba się dużo kolorów na ich ścianie w pokoju
Close
1,35% CashCoins
Zyskaj 5% rabatu od Neo24.pl
Kod:WRZESIEN2
ODBIERZ DO 1,40% CashCoins Answear.com
visit register click click