ODBIERZ DO 6,00 CashCoins Multu
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od BIOLINEA?

CashBack i zniżka w BIOLINEA

Naturalne i organiczne kosmetyki z rabatem w BIOLINEA

Biolinea.pl to sklep dla klientów poszukujących wysokiej jakości ekologicznych kosmetyków naturalnych i organicznych. Ofertę sklepu Biolinea.pl stanowią certyfikowane kosmetyki Włoskiej marki Biofficina Toscana, które produkowane są wyłącznie ze składników z upraw biodynamicznych w Toskanii.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w BIOLINEA

Nie znaleziono.

BIOLINEA Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Małgorzata Michalska  | 08/06/19   11:19:33 | Opinia o sklepie :
Wszyscy szukamy teraz ekologicznych rzeczy a zwłaszcza kosmetyków ekologicznych wytworzonych z naturalnych składnikow aby nie uczulały nas i były zdrowe. Ten sklep internetowy Biolinea nam to daje. Polecam.
Jozef Filipiak  | 10/03/19   20:06:03 | Opinia o sklepie :
Sklep BIOLINEA sprzedając naturalne i organiczne kosmetyki włoskie pozytywnie wpływa tym sposobem na urodę kobiet. Sa dość drogie, ale warto w nie zainwestować. Sa wydajne o fajnej konsystencji i zapachu lub bezzapachowe. Polecam.
Bartosz Borkowski  | 09/02/19   06:59:47 | Opinia o sklepie :
Sklep dla poszukujących ekologicznych kosmetyków naturalnych i organicznych! Najlepsze oferty włoskiej marki Biofficina Toscana, które produkowane są wyłącznie ze składników z upraw biodynamicznych w Toskanii. POLECAM !
Close
do 5,20% CashCoins
10% rabatu na okulary
Kod:PROMO
ODBIERZ DO 6,00 CashCoins Multu
visit register click click