ODBIERZ 4,50% CashCoins Majowo
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od Calzedonia?

CashBack i zniżka w Calzedonia

Moda kąpielowa z rabatem w Calzedonia

Sukces firmy Calzedonia należy przypisać wielu czynnikom: oferowanym produktom, które wyróżniają się szerokim asortymentem, wielkiemu naciskowi kładzionemu na aspekt mody, niepowtarzalnemu stosunkowi jakości do ceny. To te cechy zagwarantowały firmie zdolność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Calzedonia

Nie znaleziono.

Calzedonia Opinie 30 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Kłosek  | 28/05/19   19:20:41 | Opinia o sklepie :
sklep z ofertą dla osób szukających raczej czegoś lepszego jeśli chodzi o ofertę skarpet, czy też mody plażowej. Dobry towar musi dobrze kosztować i tutaj się to sprawdza. To co jest zachęcające, brak opłat za dostawę, przy zakupach powyżej 150 zł.
Dorota Smoleńska  | 25/02/19   15:59:11 | Opinia o sklepie :
Świetny asortyment, szczególnie oferta kostiumów, spodni różnego rodzaju, leginsów i rajstop. Różnorodna oferta, dobre ceny. Duży wybór. Spodnie push up, termal i dżinsy w różnych kolorach i wzorach.
Ryszard Skubała  | 19/02/19   09:00:47 | Opinia o sklepie :
W sklepie Calzedonia znajdziesz najnowszą kolekcją modne rajstopy i odzież plażową, spośród wyboru dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jeśli preferujesz ubrania modne, codzienne czy sportowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najczęściej robi tam zakupy żona.
ODBIERZ 5,00 CashCoins Amazon Prime
visit register click click