ODBIERZ 3,15% CashCoins AliExpress
Chcesz również otrzymać CashCoins od Calzedonia?

Zniżka w Calzedonia

Moda kąpielowa z rabatem w Calzedonia

Sukces firmy Calzedonia należy przypisać wielu czynnikom: oferowanym produktom, które wyróżniają się szerokim asortymentem, wielkiemu naciskowi kładzionemu na aspekt mody, niepowtarzalnemu stosunkowi jakości do ceny. To te cechy zagwarantowały firmie zdolność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Calzedonia

Nie znaleziono.

Calzedonia Opinii(e) 32 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Kłosek  | 28/05/19   19:20:41 | Opinia o sklepie :
sklep z ofertą dla osób szukających raczej czegoś lepszego jeśli chodzi o ofertę skarpet, czy też mody plażowej. Dobry towar musi dobrze kosztować i tutaj się to sprawdza. To co jest zachęcające, brak opłat za dostawę, przy zakupach powyżej 150 zł.
Bartosz Borkowski  | 23/02/19   07:35:24 | Opinia o sklepie :
sklem, w którym są oferowane produkty, które wyróżniają się szerokim asortymentem, nacisk na aspekt mody, i świetne ceny ! To te cechy zagwarantowały firmie zdolność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Polecam !
Dorota Smoleńska  | 25/02/19   15:59:11 | Opinia o sklepie :
Świetny asortyment, szczególnie oferta kostiumów, spodni różnego rodzaju, leginsów i rajstop. Różnorodna oferta, dobre ceny. Duży wybór. Spodnie push up, termal i dżinsy w różnych kolorach i wzorach.
Close
do 9,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
ODBIERZ 5,25% CashCoins Mango.pl
visit register click click