Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od Clochee?

CashBack i zniżka w Clochee

Naturalne kosmetyki z rabatem w Clochee.pl!

Clochee to polska marka kosmetyków naturalnych i organicznych. Misja: * WRÓĆ DO NATURY Chcemy pokazać Ci, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsze źródło i recepta na piękno. * ŻYJ EKO Dbanie o środowisko to nasze zobowiązanie wobec natury. Chcemy pokazać Ci jak w łatwy sposób można żyć eko. * UŚMIECHAJ SIĘ Esencja naturalnego piękna ukryta w naszych kosmetykach sprawi, że poczujesz się pięknie, dobrze i zdrowo. Nasz cel to Twój uśmiech i optymizm.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Clochee

Nie znaleziono.

Clochee Opinii(e) 2 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 04/04/19   20:01:55 | Opinia o sklepie :
Sklep z kosmetykami ekologicznymi, naturalnymi. Najważniejsze, że jest polski, to bardziej zachęca do zainteresowania się zakupami pośród wyboru kosmetyków. Ja kupiłem i z pewnością nie uczulają. Polecam.
Helena Filipiak  | 08/01/19   15:37:25 | Opinia o sklepie :
Clochee to sklep sprzedający wysokiej jakości kosmetyki z pozyskanych składników naturalnych. 100% ekologiczne, dla osób o wymagających cerach, skórach. Wysokie gatunkowo. sklep szybko realiuzje zamówienia.
visit register click click