ODBIERZ DO 1,84% CashCoins Neonet
Chcesz również otrzymać 2,80% CashCoins od Coccola?

CashBack i zniżka w Coccola

Biżuteria i zegarki ze zniżką w Coccola

Piękna i ponadczasowa biżuteria ze srebra najwyższej próby, kamieni naturalnych w niezliczonych kolorach, pereł o subtelnym diamentowym blasku. Tworzona z pasją, po to by dawać szczęście, idealna by uzupełnić każdą stylizację lub podarować komuś na prezent. Możesz ożywić i wykończyć każdą kreację niezastąpioną biżuterią. Wybieraj to co lubisz, w czym czujesz się dobrze, co wyraża Twoją osobowość. Przekonaj się, że warto nam zaufać i ciesz się pięknem wyjątkowej biżuterii!
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Coccola

Nie znaleziono.

Coccola Opinie 9 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 06/04/20   13:01:38 | Opinia o sklepie :
Sklep z biżuterią dla kobiet, tanią i piękną. Ma elegancją strone internetową, zawsze aktualizowana. Są promocje na biżuterię i sezonowe obniżki na pierścionki. Podobaja mi się zakupy w tym sklepie, wiec polecam:-)
Andrzej Filipiak  | 11/08/19   20:15:14 | Opinia o sklepie :
Sklep oferujący śliczne zegarki w różnych kolorach, biżuterię w składzie z kamieni i zwykłych i szlachetnych. Jest także inna niepowtarzalna biżuteria, która będzie pasować na każdą okazję. Sklep wart polecenia Paniom.
Wolfgang  | 16/06/19   08:45:07 | Opinia o sklepie :
Dobre produkty biżuteryjne ze srebra, różnorakimi kamieniami oraz niepowtarzalne zegarki w ofercie tego sklepu, dopełnią każdy nawet najskromniejszy strój.
 
ODBIERZ DO 30,00 CashCoins Play
visit register click click