Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od DaGrasso?

CashBack i zniżka w DaGrasso

Da Grasso to największa polska sieć franczyzowa pizzerii. Posiadamy prawie 200 lokali na terenie całego kraju i wciąż otwieramy nowe. Działania marketingowe, przytulna atmosfera, pyszna pizza i inne dania z najwyższej jakości składników sprawiają, ze nasze lokale odwiedza średnio 30 tys. klientów dziennie. Innowacyjny system zamówień i korzystne promocje online sprawiają, że drugie tyle stanowią zamówienia na wynos do biur czy domów.

Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w DaGrasso

Nie znaleziono.

DaGrasso Opinii(e) 2 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Adam Miliński  | 06/02/19   16:49:18 | Opinia o sklepie :
Najlepsza pizza w mieście, ciasto wyśmienite miękkie i puszyste wręcz rozpływa się w buzi. Dodatkowym atutem jest spory wybór pizzy a do tego różnego rodzaju makaronów i innych ciekawych potraw. Sosy robione na miejscu jak najbardziej na plus. Wrócę tu jeszcze nie raz.
Anna Dworecka  | 12/02/19   13:14:41 | Opinia o sklepie :
Najlepsza pizzeria, nie ma sobie równych. Pyszne ciasto, duża ilość świeżych składników oraz dobrze doprawione sosy. Często też można spotkać różne, fajne promocje. Obsługa przemiła. Miejsce idealne do spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciólmi.

Podobne sklepy

  Empik
visit register click click