ODBIERZ 3,00% CashCoins renee.pl
Chcesz również otrzymać 1,50% CashCoins od Dekoria.pl?

CashBack i zniżka w Dekoria.pl

Dekoracje i aranżacje wnętrz ze zniżką na Dekoria.pl

Dekoria poleca aranżacje w tym dekoracje okien, zasłony, firany, narzuty, dekoracje wnętrz, firanki, firany, narzuty, pokrowce na krzesła, pokrowce na meble, pokrowce na sofy z IKEA, rolety, rolety rzymskie i tkaniny dekoracyjne. Na Dekoria.pl możesz zlecić również szycie zasłon - zasłony, firan na wymiar. Internetowa szwalnia zaprasza!
Kategorie
CashCoins
1,50%
Czytaj więcej
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Dekoria.pl

Nie znaleziono.

Blog Dekoria.pl

Dekoria.pl Opinii(e) 8 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Małgorzata Michalska  | 07/12/18   08:44:22 | Opinia o sklepie :
Sklep z bardzo ładnymi aranżacjami do okien i domu. Super obsługa miła i bardzo pomocna. Bardzo sie mi podobają rolety rzymskie ciekawe materiały. Ceny co prawda nie są zbyt niskie ale za jakość sie płaci, chyba że są promocje.
Karolina  | 22/11/17   08:27:52 | Opinia o sklepie :
Jeden z lepszych sklepów z wyposażeniem i dodatkami do domu. Jest to również jeden z droższych sklepów. Produkty są dobrej jakości, ciekawe i oryginalne. Zawsze można znaleźć coś ciekawego, jednak warto zaczekać na przeceny.
zdzislaw z  | 09/10/17   06:31:19 | Opinia o sklepie :
to sklep w którym bardzo przyjemnie robi się zakupy bo obsługa jest bardzo miła i fachowa a szukałem materiału na nowe obicia do moich foteli.Kontakt ze sklepem jest bardzo dobry a i sama dostawa jest szybka
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click