ODBIERZ DO 1,93% CashCoins Merlin.pl
Chcesz również otrzymać 2,00% CashCoins od Demar24?

CashBack i zniżka w Demar24

Buty ochronne, robocze i rekreacyjne z rabatem w Demar24!

Demar24.pl to sklep internetowy polskiego producenta obuwia marki Demar, oferuje bogaty wybór obuwia na przeróżne okazje. W asortymencie znajdziemy zarówno buty robocze (w tym sandały), ochronne i bhp, przeznaczone do zabezpieczenia stopy w trudnych warunkach bądź w trakcie prac prowadzonych przy niesprzyjających warunkach pogodowych, jak i kalosze damskie i dziecięce, które pozwolą cieszyć się nawet deszczową pogodą, a także umożliwią komfortowe wędrówki po lesie i innych miejscach, w których warto dodatkowo chronić swoje nogi.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Demar24

Nie znaleziono.

Demar24 Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marzena Jędrzejewska  | 14/03/19   19:13:04 | Opinia o sklepie :
Demar24 to kolejny sklep z obuwiem wysokiej klasy. Ma sporo modeli w sprzedaży, buty są wykonane z wysokiej jakości skóry. Są więc wyosko wyceniane. Strona sklepu jest ciekawie zorganizowana, łatwo się kupuje.
Józef Filipiak  | 10/03/19   20:13:48 | Opinia o sklepie :
Demar jest sklepem z dużym wyborem obuwia, solidnie skrojonego i w dobrych cenach. Chyba jest polskim sklepem, więc warto inwestować w swoje dobro. Obsługa klienta sklepu jest kompetentna, polecam ten sklep.
Jolanta Filipiak  | 20/11/18   17:11:54 | Opinia o sklepie :
Sklep z obuwiem dla każdego i na każdą okazję, uroczystość itd. Ceny ma zróżnicowane, dlatego też warto zaglądać na jego stronę częściej i upolować ciekawe promocje. Wybór obuwia duży, fasony zawsze modne.
Close
do 6,00% CashCoins
Nieprzecenione kurtki 30% taniej
Kod:KURTKI30
Side-Banner
visit register click click