MediaExpert
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Domenasportowa.pl?

Zniżka na Domenasportowa.pl

Sprzęt sportowy, rowery, namioty ze zniżką na Domenasportowa.pl

Domenasportowa.pl to dystrybutor sprzętu sportowego. W ofertcie sprzęt sportowy do wielu dyscyplin sportowych. Rowery damskie, rowery męskie oraz rowery dziecięce. Do wyposażenia siłowni znajdują się m.in. atlasy, rowery treningowe ( rowery stacjonarne ), bieżnie, orbitreki i trenażery, wioślarze. A także sprzęt do sportów zespołowych, w tym m.in.: piłki do koszykówki, piłki do siatkówki. Do rekreacji znaleźć można różnego typu rolki, deskorolki czy hulajnogi, a także rakietki do badmintona i rakiety do tenisa. Oprócz sprzętu sportowego oferowany jest także sprzęt turystyczny taki jak: torby, walizki, namioty, materace. Dla osób aktywnych posiadamy również takie produkty jak: pulsometry, kije do nordic walkingu, a także różnego rodzaju stabilizatory rehabilitacyjne. Łącznie w ofercie znaleźć można kilka tysięcy wyselekcjonowanych produktów, a oferta ta jest ciągle rozwijana.
Kategorie
CashCoins
  • Zakupy on-line 2,50%
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w Domenasportowa.pl

Nie znaleziono.

Domenasportowa.pl Opinii(e)

Jerzy Krzemień  | 02/02/16   21:20:44 | Opinia o sklepie :
Wprawdzie sklep nie posiadał oferowanego towaru, ale zostałem o tym poinformowany telefonicznie i zaproponowano mi w zamian inne gogle w promocyjnej cenie. Różnicę dopłaciłem. Wydłużyło to finalizację, ale jestem zadowolony z zakupu. Kontakt przemiły. Polecam:)
Wiesław Różycki  | 02/02/16   20:59:04 | Opinia o sklepie :
Sprzęt sportowy ze zniżką na Domenasportowa.pl. W ofertcie sprzęt sportowy do wielu dyscyplin sportowych. Każy znajdzie coś dla siebie. Można tu również znaleźć sprzęt rehabilitacyjny. Polecam. Warto tu zaglądnąć.
Urszula Job  | 02/02/16   18:01:36 | Opinia o sklepie :
Świetny sklep internetowy !!! Z szeroką ofertą usług i artykułów !!! Profesjonalny wygląd strony !!! Bardzo łatwo można poruszać się po tej stronie !!! Świetny partner do zakupów !!! Gorąco polecam!!!

Populaire webshops:

 

Nike
NjuMobile
visit register