ListyMikolaja.pl
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od DrTusz.pl?

zniżka na DrTusz.pl

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Tusze i tonery ze zniżką na DrTusz.pl

Dr.Tusz.pl specjalizuje się w sprzedaży tuszy i tonerów dla drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do małych i średnich firm, oraz użytku domowego.W ofercie sklepu oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, takich firm jak Hewlett-Packard, Samsung, Lexmark, Konica-Minolta, OKI, Brother, Xerox, Canon, znajdą Państwo przede wszystkim alternatywne tusze i tonery, tzw. zamienniki, jak i niezbędne surowce do samodzielnej regeneracji najpopularniejszych wkładów. DrTusz.pl na produkty sygnowane swoim logo, udzielana jest „Złota gwarancja” co oznacza, że produkt objęty jest gwarancją do momentu wyczerpania środka drukującego (proszku, tuszu)
Kategorie
CashCoins
  • tonery, tusze, akcesoria 3,00%
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w DrTusz.pl

banner
Na DrTusz.pl dostawa jest zawsze gratis, niezależnie od wartości zamówienia
Oferta ważna do: 31-12-2016 Zobacz promocję

DrTusz.pl Opinii(e)

Natalia Jaz  | 01/10/16   09:41:00 | Opinia o sklepie :
dobrej jakości tusze do mojego urządzenia które jednak już dawno było wyprodukowane i dziwię się że jednak można dostać zapas tych tuszów. w każdej cenie i zwykłe jak i oryginalne służą mi na długo więc polecam.
Aleksandra Buzak-Senator  | 24/08/15   11:52:50 | Opinia o sklepie :
Sklep Dr.Tusz.pl oferuje tusze i tonery do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do użytku domowego oraz firm. W sprzedaży są oryginalne materiały eksploatacyjne znanych firm oraz alternatywne tusze i tonery (zamienniki). Produkty ze „złotą gwarancją”, polecam.
Jerzy Krzemień  | 16/08/15   15:49:29 | Opinia o sklepie :
Generalnie polecam sklep, szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Zastrzeżenia mam jedynie do pakowania - czarna folia to trochę za mało, aby dobrze zabezpieczyć paczkę, która wygląda przed odbiorem jakby przejechał po niej czołg.

Populaire webshops:

 

Endo
Close
2,50% CashCoins
Zniżka 50 zł przy zakupach powyżej 380 zł w Douglas.com!
Code:ORANGEB89
Orange
visit register