Endo
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od ECCO?

CashBack i zniżka w ECCO

Obuwie oraz akcesoria z rabatem w ECCO!

ECCO jest światowym liderem wśród marek obuwniczych łączącym styl i komfort. Firma zbudowała swój sukces na designie, skórze wysokiej jakości oraz innowacyjnej technologii. Założona w 1963 roku marka ECCO jest jednym z największych producentów obuwia na świecie, który czuwa i zarządza każdym etapem produkcji skóry, butów czy sprzedaży detalicznej. ECCO należy także do największych producentów wysokiej jakości skóry – zdaniem klientów jest wiodącą marką luksusową na skalę światową. Dzisiaj buty i akcesoria ECCO są sprzedawane w 88 krajach w 3 060 sklepach oraz 14 000 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma prowadzona przez rodzinę zatrudnia obecnie 19 800 pracowników na świecie.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ECCO

Nie znaleziono.

Blog ECCO

ECCO Opinii(e) 6 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Helena Filipiak  | 21/08/18   05:36:20 | Opinia o sklepie :
ECCO to sklep nie na każdą kieszeń, ale za fason i szyk niestety płaci się. Można w nim kupić porządne, na lata, obuwie dla każdego. Dokładnie wyprofilowane i uszyte na miarę. Sklep na ładną stronę, która zachęca do zakupów.
zdzisław Z  | 31/07/18   07:10:00 | Opinia o sklepie :
to sklep stworzony dla ludzi ceniących sobie elegancję wygodę i nie za wysokie ceny Dla mnie ten sklep jest super Obuwie z ECCO noszę od dawna i nigdy nie było problemu Miła obsługa duży wybór szybka dostawa
Arkadiusz Książyk  | 08/05/18   00:45:09 | Opinia o sklepie :
Buty tej marki cenię sobie najbardziej, wspaniała i wysoka jakość wykonania sprawia, że nigdy nie żałuję pieniędzy wydanych na buty z tej właśnie firmy, moim zdaniem jakość musi po prostu kosztować, ale naprawdę warto.
  Orsay
AliExpress
visit register click click