ODBIERZ DO 1,23% CashCoins Neonet
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od ECCO?

CashBack i zniżka w ECCO

Obuwie oraz akcesoria z rabatem w ECCO!

ECCO jest światowym liderem wśród marek obuwniczych łączącym styl i komfort. Firma zbudowała swój sukces na designie, skórze wysokiej jakości oraz innowacyjnej technologii. Założona w 1963 roku marka ECCO jest jednym z największych producentów obuwia na świecie, który czuwa i zarządza każdym etapem produkcji skóry, butów czy sprzedaży detalicznej. ECCO należy także do największych producentów wysokiej jakości skóry – zdaniem klientów jest wiodącą marką luksusową na skalę światową. Dzisiaj buty i akcesoria ECCO są sprzedawane w 88 krajach w 3 060 sklepach oraz 14 000 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma prowadzona przez rodzinę zatrudnia obecnie 19 800 pracowników na świecie.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ECCO

Nie znaleziono.

Blog ECCO

ECCO Opinie 7 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 21/05/19   20:00:38 | Opinia o sklepie :
ECCO to sklep z wysokiej jakości obuwiem, dla ludzi interesu, osób eleganckich, wiedzących, czego chcą od życia. W związku z czym nie najtańszy. Dzięki promocjom i wyprzedażom można kupić taniej. Kojarzy się z ekologią.
halina radomska  | 25/10/18   18:56:14 | Opinia o sklepie :
to sklep stworzony dla ludzi ceniących sobie elegancję wygodę i nie za wysokie ceny Dla mnie ten sklep jest super Obuwie z ECCO noszę od dawna i nigdy nie było problemu Miła obsługa duży wybór szybka dostawa.
Natalia Jaz  | 19/09/18   17:44:00 | Opinia o sklepie :
Nawet fajne te buty produkują bo nie dosyć że wykonanie ładne to i mocne. Moje dziecko zdazylo wyrosnąć z nich a i tak były jak nowe. Cena jak na taką jakość jest i tak nie wysoka więc polecam każdemu :)
 
ODBIERZ DO 3,50% CashCoins Elnino Parfum
visit register click click