ODBIERZ DO 1,23% CashCoins Neonet
Chcesz również otrzymać 1,75% CashCoins od eVEGA.pl?

CashBack i zniżka w eVEGA.pl

Rabat na markową obuwie i galanterię skórzaną w sklepie online eVega.pl

Sklep internetowy eVega.pl posiada w swojej ofercie najwyższej jakości obuwie, galanterię skórzaną oraz bagaż renomowanych producentów polskich i zagranicznych. W sklepie można między innymi zakupić produkty marek - Ecco, Clarks, Gino Rossi, Geox, Mexx, Lacoste, Pikolinos czy Wittchen lub Dragon.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w eVEGA.pl

Nie znaleziono.

eVEGA.pl Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Szymon Mazur  | 29/03/19   08:23:33 | Opinia o sklepie :
Sklep eVEGA.pl sprzedażą markowego obuwia, galanterii skórzanej i bagażu zajmuje się od 1990 roku. Sprowadza najwyższej jakości wyroby z renomowanych fabryk i od producentów polskich, włoskich, niemieckich, francuskich, brazylijskich i hiszpańskich.
Bogusława Staśczak  | 29/01/19   10:16:42 | Opinia o sklepie :
Bardzo dobry sklep wyrobów skórzanych.W swojej ofercie posiada wysokiej jakości obuwie różnych znanych producentów oraz bagaż.Nie wychodząc z domu można zaopatrzyć się w artykuły potrzebne bez biegania po sklepach.
Marzena Jędrzejewska  | 08/11/18   16:03:33 | Opinia o sklepie :
Sklep dla ludzi z kasą i eleganckich. Marki światowe, duży ich wybór. Sklep bardzo kompetentnie doradza. Na jego stronie jest dużo towaru, który bardzo dobrze ogląda się dzięki wysokiej jakości zdjęciom.
ODBIERZ DO 35,00 CashCoins Nest Bank
visit register click click