ODBIERZ DO 2,25% CashCoins home&you
Chcesz również otrzymać 1,75% CashCoins od eVEGA.pl?

CashBack i zniżka w eVEGA.pl

Rabat na markową obuwie i galanterię skórzaną w sklepie online eVega.pl

Sklep internetowy eVega.pl posiada w swojej ofercie najwyższej jakości obuwie, galanterię skórzaną oraz bagaż renomowanych producentów polskich i zagranicznych. W sklepie można między innymi zakupić produkty marek - Ecco, Clarks, Gino Rossi, Geox, Mexx, Lacoste, Pikolinos czy Wittchen lub Dragon.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w eVEGA.pl

Nie znaleziono.

eVEGA.pl Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Szymon Mazur  | 29/03/19   08:23:33 | Opinia o sklepie :
Sklep eVEGA.pl sprzedażą markowego obuwia, galanterii skórzanej i bagażu zajmuje się od 1990 roku. Sprowadza najwyższej jakości wyroby z renomowanych fabryk i od producentów polskich, włoskich, niemieckich, francuskich, brazylijskich i hiszpańskich.
Bogusława Staśczak  | 29/01/19   10:16:42 | Opinia o sklepie :
Bardzo dobry sklep wyrobów skórzanych.W swojej ofercie posiada wysokiej jakości obuwie różnych znanych producentów oraz bagaż.Nie wychodząc z domu można zaopatrzyć się w artykuły potrzebne bez biegania po sklepach.
Marzena Jędrzejewska  | 08/11/18   16:03:33 | Opinia o sklepie :
Sklep dla ludzi z kasą i eleganckich. Marki światowe, duży ich wybór. Sklep bardzo kompetentnie doradza. Na jego stronie jest dużo towaru, który bardzo dobrze ogląda się dzięki wysokiej jakości zdjęciom.
 
Close
do 5,20% CashCoins
10% rabatu na okulary
Kod:PROMO
ODBIERZ DO 3,50% CashCoins FEMESTAGE
visit register click click