ODBIERZ DO 7,50% CashCoins ABOUT YOU
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Fashionbay.pl?

CashBack i zniżka w Fashionbay.pl

Produkty polskich projektantów z rabatem w Fashionbay.pl!

Fashionbay.pl jest sklepem internetowym, który skupia w sobie społeczność polskich projektantów mody. Fashionbay.pl sprzedaje produkty szyte wyłącznie przez polskie szwalnie, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz indywidualnym designem. Każdy z produktów, który jest dostępny w Fashionbay.pl, wykonany został w bardzo krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Niepowtarzalność, niebanalność, indywidualność to hasła przewodnie Fashionbay.pl
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Fashionbay.pl

Nie znaleziono.

Fashionbay.pl Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 16/12/18   17:25:27 | Opinia o sklepie :
W jednym sklepie wiele marek znanych projektantów mody. Taki jest sklep internetowy Fashionbay.pl. Wszystkiego duże na stronie sklepu, a obsługa klienta jest niezawodna. Sklep szybko odpowiada na emaile.
Marta Łozińska  | 13/12/18   11:58:46 | Opinia o sklepie :
Super sklep internetowy, świetna oferta. Jeżeli chcesz kupić coś modnego i oryginalnego do ubrania to ten sklep jest dla ciebie. Łatwo i bezproblemowo znajdziesz tu to czego szukasz. Szczerze polecam i gwarantuje pełne zadowolenie!
Jadwiga Zgliszewska  | 20/09/18   08:57:05 | Opinia o sklepie :
Fashionbay.pl to sklep internetowy, w którym kupimy produkty polskich projektantów mody. Wyroby posiadają wysoką jakość wykonania oraz charakterystyczny design. Są to bardzo krótkie serie, co sprawia, że można się poczuć niepowtarzalnie. Zwłaszcza, że ceny przystępne. Polecam!
 
ODBIERZ DO 3,50% CashCoins Elnino Parfum
visit register click click