ODBIERZ 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Chcesz również otrzymać 3,60% CashCoins od GENERALI?

CashBack i zniżka w GENERALI

Ubezpieczenia ze zniżką w GENERALI

Generali, to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w GENERALI

Nie znaleziono.

GENERALI Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 02/10/18   05:16:37 | Opinia o sklepie :
Sklep GENERALI, to dość pożądna firma ubezpieczeniowa, co ma oczywiście związek z finansami. Ma profesjonalną obsługę klienta, doradztwo na wysokim poziomie. Ma ciekawą stronę w internecie, trzeba się najpierw logować.
Andrzej Filipiak  | 07/08/18   07:46:06 | Opinia o sklepie :
Sklep ubezpieczeniowy GENERALI posiada wiele ofert dostosowanych do określonego klienta. Wcześniej jednak na jego stronie można się z nimi zapoznać. Ze strony sklepu łatwo się korzysta. Kontakt ze sklepem bezproblemowy.
Ryszard  | 15/04/18   17:01:00 | Opinia o sklepie :
Miałam szkodę sprawca miał OC w Generali wszystko odbyło się bezproblemowo miła obsługa na infolinii rzeczoznawca był na drugi dzień po zgłoszeniu szkody pokryli wszystkie koszty włącznie z samochodem zastępczym polecam.
Close
2,25% CashCoins
Odbierz 25zł na pierwsze zakupy na Barbora
Kod:Zakupy1
ODBIERZ 5,25% CashCoins eObuwie.pl
visit register click click