Mango.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Helion.pl?

CashBack i zniżka w Helion.pl

Helion.pl literatura informatyczna z rabatem.

Helion.pl to ponad 3100 wydanych tytułów. To publikacje podążające za dynamicznie rozwijającymi się technologiami, kierowane do wszystkich użytkowników komputerów. Książki te są chętnie kupowane zarówno przez ludzi zawodowo związanych z informatyką, jak i osoby, dla których technologie informatyczne i cyfrowe są nieodzownym elementem pracy, nauki czy rozrywki. W sektorze książki informatycznej Helion.pl jest od wielu lat niepodważalnym liderem.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Helion.pl

Nie znaleziono.

Helion.pl Opinii(e) 6 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 11/10/18   16:23:36 | Opinia o sklepie :
Księgarnia popularno-naukowa, gdzie można znaleźć wiele specjalistycznych tytułów. Oczywiście z nazwy tego sklepu chodzi o księgarnię. Warto zapisać się na newsletter, żeby być na bieżąco z nowościami.
Jolanta Filipiak  | 14/08/18   06:28:35 | Opinia o sklepie :
Helion to profesjonalne wydawnictwo i księgarnia zbiorów książkowych o znanych tytułach. Niestety ceny książek też są wysokie, ale za jakość niestety płaci się. Warto jednak mieć dobrej jakości książki w domu.
Adam Szymański  | 04/04/16   19:02:54 | Opinia o sklepie :
Najlepsza księgarnia informatyczna, obecnie ma też coraz więcej pozycji nie związanych z informatyką. Jeśli potrzebuję kupić książkę z dziedziny informatyki, zaczynam szukanie od tej księgarni. "Sztukę wojny" Sun Tzu też kupiłem u nich ;-)
  Lendon.pl
W.KRUK
visit register click click