ODBIERZ DO 4,50% CashCoins PANDORA
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od HUROM.pl?

CashBack i zniżka w HUROM.pl

Wyciskarki do soków z rabatem w HUROM.pl

Hurom.com.pl to oficjalny polski sklep największego na świecie producenta wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Firma Hurom powstała w 1974 roku, rozwijając technologię i prowadząc badania, mające na celu poprawę stanu zdrowia ludzkości. Efektem pracy marki Hurom, była pierwsza na świecie pionowa wyciskarka do soków. Niewątpliwą przewagą wyciskarki pionowej nad wyciskarką poziomą, był brak konieczności dociskania warzyw i owoców.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w HUROM.pl

Nie znaleziono.

HUROM.pl Opinii(e) 2 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 11/04/19   20:15:30 | Opinia o sklepie :
W sklepie HUROM.pl mozna wybrać najlepszą dla siebie wyciskarkę do soków. Jest to sklep dobrze wyposażony w wyciskarki. Ma zawsze jakieś promocje i upusty dla częstszych klientów. Warto zainteresować się.
Jadwiga Zgliszewska  | 15/11/18   06:13:37 | Opinia o sklepie :
Sklep HUROM.pl to miejsce, gdzie dobierzesz najlepszą wyciskarkę do soków z owoców i warzyw, które są markowe i wysoko gatunkowe. Można spotkać też takie o znacznie obniżonej cenie. Na stronie sklepu jest prowadzony blog oraz znajdują się przepisy. Warto!
Close
do 9,00% CashCoins
Nieprzecenione buty 20% taniej
Kod:BUTY20
ODBIERZ 3,15% CashCoins AliExpress
visit register click click