ODBIERZ DO 6,00 CashCoins Multu
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Kakadu?

CashBack i zniżka w Kakadu

Artykuły zoologiczne z rabatem w Kakadu

Kakadu jest liderem rynku zoologicznego w Polsce. W jego ofercie można znaleźć wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super czy hipermarkecie. Obok karm znajdują się również przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt.
Kategorie
CashCoins
3,50%
3,00%
2,00%
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Kakadu

Nie znaleziono.

Kakadu Opinii(e) 28 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Adam Miliński  | 04/06/19   14:02:27 | Opinia o sklepie :
Raj dla ludzi ale głownie dla zwierzaków, największy sklep dla naszych małych pociech. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie co zasmakuje naszym małym przyjaciołom. Gorąco polecam na pewno tu jeszcze wrócę.
Marianna  | 24/05/19   09:36:34 | Opinia o sklepie :
Kakadu to lider na rynku z towarami zoologicznymi w Polsce. Oferta ich obfituje w wysokiej jakości karmy dla naszych pupili. oprócz karmy tu kupisz wiele innych niezbędnych rzeczy aby uprzyjemnić życie pupilkowi i sobie. Zapraszam na zakupy.
Aleksandra Buzak-Senator  | 24/05/19   11:38:03 | Opinia o sklepie :
Sklep zoologiczny, gdzie można zaopatrzyć swojego domowego pupila w pokarm, akcesoria czy zabawki. Szeroki wybór dobrej jakości produktów znanych marek, więc i klient, i zwierzak będą zadowoleni. Ładnie zapakowana przesyłka, szybka dostawa.

Podobne sklepy

Close
do 5,20% CashCoins
Jednorazowa okazja! Rabat 5%
Kod:RBE17
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click