ODBIERZ 1,06% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Chcesz również otrzymać 5,25% CashCoins od KUBENZ?

CashBack i zniżka w KUBENZ

Moda męska z rabatem w KUBENZ!

KUBENZ to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie - bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań. Mariaż inspiracji światowymi trendami i tradycji polskiego krawiectwa stanowi gwarancję unikalnych, a jednocześnie ponadczasowych produktów. Kolekcje KUBENZ sygnowane znakiem „polskie krawiectwo” są gwarancją najwyższej jakości.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w KUBENZ

Nie znaleziono.

KUBENZ Opinie 7 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Robert Żelasko  | 07/03/19   12:21:57 | Opinia o sklepie :
Sklep KUBENZ to super miejsce na zakupy ekskluzywnej odzieży dla energicznych i modnych mężczyzn.Są tutaj kolekcje klasyczne i wiele innych,asortyment zadowoli każdego mężczyznę.Miła i profesjonalna obsługa,polecam każdemu.
Jadwiga Zgliszewska  | 22/11/18   15:49:11 | Opinia o sklepie :
W sklepie KUBENZ - elegancki mężczyzna ubrany od stóp do głów na wszystkie okazje. Kompletnie. Doskonałe miejsce do zakupów w tym okresie ze względu na różne zestawy prezentowe. Zakupy w sklepie z przyzwoitym Cashback! :)
Zofia Cygon  | 10/11/18   18:20:17 | Opinia o sklepie :
Super sprawa w dobrej cenie można zafundować sobie i rodzinie wspaniałe kurtki lub marynarki a dodatkowo do każdej kurtki lub marynarki otrzymasz szalik za złotówkę.Polecam,gdyż jest duży wybór kolorów.
Close
4,00% CashCoins
Zapisz się do Deichmann Plus i odbierz 10% rabatu!
Kod:
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click