ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Chcesz również otrzymać 5,25% CashCoins od KUBENZ?

CashBack i zniżka w KUBENZ

Moda męska z rabatem w KUBENZ!

KUBENZ to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie - bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań. Mariaż inspiracji światowymi trendami i tradycji polskiego krawiectwa stanowi gwarancję unikalnych, a jednocześnie ponadczasowych produktów. Kolekcje KUBENZ sygnowane znakiem „polskie krawiectwo” są gwarancją najwyższej jakości.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w KUBENZ

Nie znaleziono.

KUBENZ Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Robert Żelasko  | 07/03/19   12:21:57 | Opinia o sklepie :
Sklep KUBENZ to super miejsce na zakupy ekskluzywnej odzieży dla energicznych i modnych mężczyzn.Są tutaj kolekcje klasyczne i wiele innych,asortyment zadowoli każdego mężczyznę.Miła i profesjonalna obsługa,polecam każdemu.
Zofia Cygon  | 10/11/18   18:20:17 | Opinia o sklepie :
Super sprawa w dobrej cenie można zafundować sobie i rodzinie wspaniałe kurtki lub marynarki a dodatkowo do każdej kurtki lub marynarki otrzymasz szalik za złotówkę.Polecam,gdyż jest duży wybór kolorów.
Andrzej Filipiak  | 04/09/18   06:17:52 | Opinia o sklepie :
KUBENZ to marka sama w sobie. Dla prawdziwego, eleganckiego Mężczyzny zawsze wychodzi na przeciw. Oferta sklepu jest bardzo stonowana. Jest dość drogi, ale warto zainteresować się jego ofertą. Obsługa jest w porządku.
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click