ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
Chcesz również otrzymać 10,00% CashCoins od ListyMikolaja.pl?

CashBack i zniżka w ListyMikolaja.pl

Wyjątkowe listy od Świętego Mikołaja ze zniżką na ListyMikolaja.pl.

Na ListyMikolaja.pl stworzysz niepowtarzalny Listy od Świętego Mikołaja dla swojego dziecka. Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia w Laponii. Osobisty list oraz wideo wiadomość od Mikołaja to obowiązkowy zestaw na święta, którym zaskoczysz swoje dziecko, brata, siostrę, a nawet rodziców lub współpracowników. Spraw swoim najbliższym wspaniałą niespodziankę.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ListyMikolaja.pl

Nie znaleziono.

Blog ListyMikolaja.pl

ListyMikolaja.pl Opinii(e) 8 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Paulina Kurowska  | 02/05/19   13:32:23 | Opinia o sklepie :
Szczerze polecam skorzystanie ze strony. W tym roku wykupiłam dla siostrzenicy filmik przed świętami i całej rodzinie bardzo sie podobał. Stronę łatwo sie obsługuje, a stworzenie ciekawego filmiku nie zajmuje dużo czasu.
 | 02/03/19   18:59:05 | Opinia o sklepie :
Co roku nasze dzieci otrzymują kolorową kopertę, która wyprawia ich w wielką radość. Wewnątrz znajduje się list od Świętego Mikołaja, i jakiś drobny upominek. Do dziś nie wiemy kto nam to wysyła, ale radość jest ogromna dzięki ListyMikołaja.pl
Szymon Mazur  | 04/03/19   01:02:11 | Opinia o sklepie :
Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i zaprosi adresata do swojego magicznego domu. Wybierz szablon, podaj imię i dowolnie edytuj treść.
Close
do 6,00% CashCoins
Nieprzecenione buty 20% taniej
Kod:BUTY20
ODBIERZ 5,25% CashCoins Mango.pl
visit register click click