ODBIERZ DO 4,00% CashCoins BonPrix
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od MAGNAT?

CashBack i zniżka w MAGNAT

Farby i struktury do dekoracji wnętrz z rabatem w MAGNAT!

Sklep internetowy MAGNAT powstał z myślą o osobach, które poszukają wysokiej jakości farb i struktur dekoracyjnych do swojego wnętrza. Sklep internetowy producenta marki MAGNAT oferuje farby ceramiczne i lateksowe, jak również oryginalne struktury dekoracyjne i wysokiej jakości narzędzia malarskie. Odwiedź sklep online i kup wszystkie potrzebne produkty do zrobienia remontu w swoim domu.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w MAGNAT

Nie znaleziono.

MAGNAT Opinii(e) 4 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Gosia w  | 16/09/18   14:01:23 | Opinia o sklepie :
sklep ze świetną farbą do malowania ścian .Jeśli mam dobrze i na długo pomalować moje ściany to zawsze kupuję w tym sklepie i tej marki i wiem że z zakupów będę zadowolona Obsługa miła towar super i dostawa szybka
Jozef Filipiak  | 26/08/18   07:49:05 | Opinia o sklepie :
Sklep ze szlachetnymi farbami do każdego pomieszczenia, i tego skromnego i tego ekskluzywnego. Wszędzie dają efekt taki sam. Są dość drogie na rynku polskim, ale bardzo trwałe i do tego łatwo zmywalne.
Wiktoria Jędrzejewska  | 23/08/18   13:27:40 | Opinia o sklepie :
Ekspercki sklep i modnymi, najlepszej jakości farbami na rynku krajowym. Sklep ten nie robi problemów ze zwrotami, gdy coś nie będzie pasować po zakupie farb. Sklep oferuje gotowe zestawy farb, wychodzi wtedy taniej.
Close
Jeszcze: dni godzin minut sekund
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click