ODBIERZ DO 2,25% CashCoins home&you
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od MebleLargo.pl?

CashBack i zniżka w MebleLargo.pl

Meble z rabatem na MebleLargo.pl

MebleLargo.pl to sklep, który zajmuje się dystrybucją mebli na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Asortyment sklepu stanowi głównie bogaty wybór mebli z takich kategorii jak: Meble tapicerowane, systemowe, sosnowe, kuchenne, meblościanki oraz komody. Ofertę sklepu uzupełniają: materace, łóżka i stelaże, stoły i krzesła oraz ławy
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w MebleLargo.pl

Nie znaleziono.

MebleLargo.pl Opinii(e) 4 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Bartosz Borkowski  | 07/12/18   05:07:51 | Opinia o sklepie :
Sklep zajmujący się dystrybucją mebli na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Asortyment sklepu stanowi głównie bogaty wybór mebli z takich kategorii jak: Meble tapicerowane, systemowe, sosnowe, kuchenne, meblościanki oraz komody. POLECAM !
Andrzej Jędrzejewski  | 15/11/18   17:51:46 | Opinia o sklepie :
Sklep z bogatym wyposażeniem meblarskich, w zależności od rodzaju pomieszczenia. Wybór jest bardzo duży, jest z czego wybierać. Cenowo średni, drogi raczej nie jest. Meble dobrej jakości, drewniane i nie tylko.
Beata Stefaniak  | 06/05/18   21:29:38 | Opinia o sklepie :
MebleLargo.pl to sklep internetowy, który polecam zdecydowanie wszystkim zainteresowanym asortymentem meblowym. Oferuje bogaty i różnorodny zbiór mebli różnego rodzaju w atrakcyjnych cenach, szybka i fachowa obsługa i dostawa.
Close
do 5,20% CashCoins
Jednorazowa okazja! Rabat 5%
Kod:RBE17
ODBIERZ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge
visit register click click