ODBIERZ DO 5,25% CashCoins Mango.pl
Chcesz również otrzymać 6,00% CashCoins od Monarti?

CashBack i zniżka w Monarti

Srebrna biżuteria z rabatem w Monarti!

Monarti istnieje od 2008 roku, najpierw jako jednoosobowa działalność a obecnie jako spółka. Oferowana przez sklep srebrna biżuteria wykonana jest z najczystszych dostępnych stopów srebra próba 925 i 930. Monarti dba aby wykorzystywane kamienie szlachetne, półszlachetne i ozdobne były najczystsze i najpiękniejsze. Firma śledzi światowe trendy ale nie zapomina także o klasycznych, zawsze modnych i nieśmiertelnych wzorach. Dba o wysoką jakość i piękno biżuterii. Kupując w sklepie internetowym masz gwarancje, że otrzymasz piękny, wartościowy i niepowtarzalny przedmiot. Monarti oferuje wysokiej jakości srebrną biżuterię po bardzo przystępnych cenach. Jakość wykorzystanych materiałów, modne i nowoczesne wzornictwo, eleganckie i dokładne wykończenie biżuterii daje pewność, że kupują Państwo biżuterię wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnej cenie. Wysyłana biżuteria pakowana jest w piękne ozdobne pudełeczko i efektowny woreczek w sam raz na prezent.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Monarti

Nie znaleziono.

Monarti Opinii(e) 1 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
krystyna dudek  | 25/01/19   08:25:20 | Opinia o sklepie :
Sklep, który naprawdę ma obniżki cen i różne promocje. Do ubrania można kupić wszystko. Dobre gatunkowo swetry, sukienki, bluzki i inne rzeczy. Można się ubrać i dopasować dodatki, łącznie z butami i torebką. Do kupowania zachęcają niskie ceny i bogata kolekcja.
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
ODBIERZ DO 4,00 CashCoins Multu
visit register click click