bdkarma.pl
Chcesz również otrzymać 5,50% CashCoins od MrJoy?

zniżka na MrJoy

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Gadżety i prezenty na każdą okazję kupisz na MrJoy.pl

Sklep MrJpy.pl to miejsce pełne radości i zabawy, pełne niecodziennych przedmiotów, które umilą Wam codzienne życie. Znajdziecie tu coś na każdą okazję: funkcjonalne drobiazgi, stylowe gadżety, ciekawe prezenty i niezwykłe zabawki, które zachwycą nie tylko najmłodszych. Wiele przedmiotów przetestowaliśmy osobiście, by upewnić się, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania
Kategorie
CashCoins
  • Prezenty i gadżety 5,50%
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w MrJoy

banner
Zapisz się do newslettera świata gadżetów MrJoy.pl i otrzymaj 10% rabatu na zakup śmiesznych gadżetów, oryginalnych akcesoriów oraz wesołych prezentów na wiele okazji!
Oferta ważna do: 31-12-2016 Zobacz promocję
banner
W nowościach na MrJoy.pl znaleźć można najnowsze pomysły na śmieszne prezenty oraz oryginalne gadżety. Przy zmówieniu od 150 PLN przesyłka jest GRATIS!
Oferta ważna do: 31-12-2016 Zobacz promocję

MrJoy Opinii(e)

Renata Sarnecka  | 01/08/16   08:25:05 | Opinia o sklepie :
MrJoy to strona z zaskakującymi prezentami, jak choćby z kubkami zmieniającymi kolor - bardzo fajna sprawa, dla każdego, kto ceni sobie oryginalność :) Ceny całkiem przystępne, więc szczerze zachęcam :)
Szymon Mazur  | 20/06/16   00:14:41 | Opinia o sklepie :
Świat MrJoya, to kraina radości i zabawy, pełna niecodziennych przedmiotów, które umilą wam codzienne życie. Znajdziecie tu coś na każdą okazję: funkcjonalne drobiazgi, stylowe gadżety, ciekawe prezenty i niezwykłe zabawki, które zachwycą nie tylko najmłodszych.
Slawomir Tlaga  | 03/01/16   15:42:08 | Opinia o sklepie :
Naprawdę fajny pomysł na sklep, szerokie spectrum asortymentów na każdą okazję, zaskoczyć zadziwić umilić komuś chwilę to właśnie ten sklep, propozycja dla każdego. Polecam wszystkim zainteresowanym. OK

Populaire webshops:

 

Orange
DekoracjaDomu.pl
visit register