ODBIERZ DO 2,75% CashCoins Sun&Snow
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Myness?

CashBack i zniżka w Myness

Biżuteria artystyczna z rabatem na Myness

Myness to polska, szybko rozwijająca się marka modnej biżuterii. Biżuterię projektują i wykonują sami właściciele z wysokiej jakości produktów takich jak kamienie szlachetne i półszlachetne, kryształy Swarovski, srebro. Oferta sklepu stale się powiększa. Na bieżąco śledzone są najnowsze trendy, dostarczając klientom produkty modne i najwyższej jakości.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Myness

Nie znaleziono.

Myness Opinii(e) 6 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 03/06/19   20:38:01 | Opinia o sklepie :
Elegancka bizuteria ze sklepu Myness jest na najważniejsze okazje. Precyzyjnie wykonana, ozdobiona gustownie, zachęca do jeje zakupu. Bizuteria droga lecz niepowtarzalna. Strona sklepu jest bogato ozdobiona reklammai i ofertą.
Jacek Łoziński  | 06/05/19   12:43:43 | Opinia o sklepie :
Polecam wszystkim zainteresowanym produkty z tego sklepu. Myness oferuje szereg bardzo dobrej jakości biżuterii srebrnej. Uważam, że każdy może znaleźć w nim coś wyjątkowego dla siebie. Ponadto asortyment jest w przystępnych cenach. Polecam!!
Wiktoria Jędrzejewska  | 07/03/19   19:21:30 | Opinia o sklepie :
Sklep Myness to sklep z biżuterią wykonana przez osoby fizyczne, wykonana z kamieni i innych tworzyw. Precyzja wykonania sprawia, że warto na stronie tego sklepu zatrzymać się. Ja zamawiałam dla mojej Mamy, super:-)

Podobne sklepy

Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
ODBIERZ DO 2,75% CashCoins Sun&Snow
visit register click click