Chcesz również otrzymać 0,90% CashCoins od OleOle.pl?

CashBack i zniżka w OleOle.pl

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Rabat na sprzęt elektroniczny, AGD i RTV na OleOle.pl

OleOle.pl znajduje się w czołówce sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą sprzętu fotograficznego, komputerowego, elektronicznego, RTV i AGD. Najpopoularniejsze marki produktów to: Philips, Sony, Samsung, LG, Canon, Bosch, Electrolux.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w OleOle.pl

0,90% CashCoins
banner
Zapisz się do newslettera Otrzymuj kupony rabatowe, informacje o promocjach, informacje o nowościach, nową gazetkę promocyjną. Bądź zawsze na bieżąco w OleOle!
Oferta ważna do: 31-12-2018 Zobacz promocję

OleOle.pl Opinii(e) 150 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Monika Pioś  | 18/10/18   13:12:00 | Opinia o sklepie :
Wszystko fajnie, pięknie. Duży wybór, jasno okreslone kategorie poszukiwań co stanowczo ulatwia szukanie artykułów. Szybka dostawa, ceny konkurencyjne w stosunku do innych stron, miła obsługa. Jednym słowem polecam
Kasia Stolarczyk  | 08/10/18   22:01:36 | Opinia o sklepie :
Zakupiona niedroga lodówka w sklepie OleOle.pl niestety nie była dobrym wyborem. Skusiła niska cena, a przedmiot kiepski. Lodówka bardzo niestabilna, bujająca się, w prawdzie lekka, ale prawie jak z kartonu.
Marzena Jędrzejewska  | 20/09/18   09:12:40 | Opinia o sklepie :
Zakupy w tym sklepie internetowym bardzo polecam, ze względu na ceny oraz duży wybór sprzętu. sklep szybko realizuje zamówienia swoich klientów, zbierając po drodze bardzo dobre opinie. Polecam zakupy w tym miejscu.
  Mango.pl
visit register click click