Neo24.pl
Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od Paczuszka.com?

CashBack i zniżka w Paczuszka.com

Nadaj paczkę lub przesyłkę paletową ze zniżka na Paczuszka.com

Paczuszka.com to broker, umożliwiający wysyłkę paczek oraz przesyłek paletowych, także o nietypowych gabarytach, w dużo niższych cenach niż te znane z oficjalnych cenników. Paczuszka.com cieszy się zaufaniem znanych na polskim rynnku korporacji, instytucji państwowych, małych i średnich przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Paczuszka.com

Nie znaleziono.

Paczuszka.com Opinii(e) 7 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 17/07/18   06:33:48 | Opinia o sklepie :
Modny sklep młodzieżowy z zachodnimi markami odzieży czy obuwia, a także akcesoriów. Na przeciw klienta wychodzi z dużymi zniżkami, nawet do 50%. Szybko realiuje zamówienia, więc klient będzie zadowolony.
Marzena Jędrzejewska  | 12/07/18   06:59:16 | Opinia o sklepie :
Na sklep Paczuszka.com zawsze można liczyć. Rzetelnie i na czas dostarcza paczki, mniejsze, większe i takie o nietypowych kształtach i wadze. Po prostu dobry dostawca, do którego warto zwrócić się w razie potrzeby..
Jacek Łoziński  | 22/05/18   16:08:39 | Opinia o sklepie :
Sklep Paczuszka.com to pozytywna firma kurierska oferująca ciekawe oferty. Znajdujące się tam oferty są jasne i przejrzyste. Nie ma problemu ze znalezieniem interesującej mnie oferty, to jest uczciwa strona i każdemu będę ta stronę polecał. Pozdrawiam użytkowników tej strony.

Popularne sklepy

  Play
Pakamera.pl
visit register click click